Print

Розклад роботи груп надання додаткових освітніх послуг та курсів за вибором

в початковій школі Хмельницького ліцею №17 на 2017 – 2018 н.р.

 

Додаткова освітня послуга
(курс за вибором)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

ДОП (1-А, 1-Г)

Черчик А.Л.

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

ДОП (1-Б, 1-В)

Біла В.М.,
Юрчишена І.О.

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

ДОП (2-і класи)

Яшурина Ю.С.

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

ДОП (3-і класи)

Нашкольна І.С.

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

Англійська мова

Семенюк С.В

«Happy English-3» 13.00, каб.англ

Айшпур А.В

1 – Г , 12.10, ауд.10

Зісько Н.П

1 – В, 8.30,  ауд.8

Зісько Н.П

1 – Б,   12.10,  ауд.9

Ковальчук Л.В.

1 – В, 8.30   каб.англ

Ковальчук Л.В.

1 –А , 9.40  каб.англ

Семенюк С.В

«Happy English-3»

13.00, каб.англ

Семенюк С.В.

1 – Б, 9.40, каб.англ

Семенюк С.В.

1 – А, 12.10, каб.англ

Мова калинова

4 – Б       Колісник О.А.

13.00, ауд.5

4 – В      Пастух А.В.

13.00, ауд.18

4 – Г     Тимощук А.В.

13.00, ауд 11

2 – А  Дралюк А.В. 12.10, ауд.14

2 – Б   Єсюніна В.С. 12.10, ауд.16

2 – В   Мединська Л.В. 12.10, ауд.15

2 – Г    Яремчук Л.Ф. 12.10, ауд.1

Групові консультації

3 – В  клас

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Групові консультації

4 – А  клас

Кандаурова Т.В. 13.00, ауд.2

Кандаурова Т.В. 13.00, ауд.2

Кандаурова Т.В.

13.00, ауд.2

Кандаурова Т.В. 13.00, ауд.2

Кандаурова Т.В. 13.00, ауд.2

Розвиток творчих здібностей

3 - Б     Грицина Т.В.

13.00,,ауд. 17

3 – Г    Айшпур А.В.

12.10, ауд.3

3 – А  Богінська Н.С 13.00,ауд.19

3 – В  Копилова Г.О. 13.00, ауд.20

3 – Д Мамонтова О.О. 13.00 ауд.5.

Додаткова освітня послуга
(курс за вибором)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

ДОП (1-А, 1-Г)

Черчик А.Л.

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

ДОП (1-Б, 1-В)

Біла В.М.,
Юрчишена І.О.

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

ДОП (2-і класи)

Яшурина Ю.С.

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

ДОП (3-і класи)

Нашкольна І.С.

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

Англійська мова

Семенюк С.В

«Happy English-3» 13.00, каб.англ

Айшпур А.В

1 – Г , 12.10, ауд.10

Зісько Н.П

1 – В, 8.30,  ауд.8

Зісько Н.П

1 – Б,   12.10,  ауд.9

Ковальчук Л.В.

1 – В, 8.30   каб.англ

Ковальчук Л.В.

1 –А , 9.40  каб.англ

Семенюк С.В

«Happy English-3»

13.00, каб.англ

Семенюк С.В.

1 – Б, 9.40, каб.англ

Семенюк С.В.

1 – А, 12.10, каб.англ

Мова калинова

4 – Б       Колісник О.А.

13.00, ауд.5

4 – В      Пастух А.В.

13.00, ауд.18

4 – Г     Тимощук А.В.

13.00, ауд 11

2 – А  Дралюк А.В. 12.10, ауд.14

2 – Б   Єсюніна В.С. 12.10, ауд.16

2 – В   Мединська Л.В. 12.10, ауд.15

2 – Г    Яремчук Л.Ф. 12.10, ауд.1

Групові консультації

3 – В  клас

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Групові консультації

4 – А  клас

Кандаурова Т.В. 13.00, ауд.2

Кандаурова Т.В. 13.00, ауд.2

Кандаурова Т.В.

13.00, ауд.2

Кандаурова Т.В. 13.00, ауд.2

Кандаурова Т.В. 13.00, ауд.2

Розвиток творчих здібностей

3 - Б     Грицина Т.В.

13.00,,ауд. 17

3 – Г    Айшпур А.В.

12.10, ауд.3

3 – А  Богінська Н.С 13.00,ауд.19

3 – В  Копилова Г.О. 13.00, ауд.20

3 – Д Мамонтова О.О. 13.00 ауд.5.