Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

PDFPrint


Призери ІІ (міського) етапу олімпіад з базових дисциплін 2011-2012 н.р.

ПІБ учня

Клас

Місце

Вчитель-тренер

Українська мова та література

1.

Іщук Олександра

7-Б

ІІ місце

Моргун Н.М., Ковпак Л.Д.

2.

Щерба Оксана

9-Б

ІІ місце

Левандовська Л.І.

3.

Михайлова Валерія

11-Б

ІІ місце

Сестрова О.В.

4.

Коваль Оксана

11-Б

ІІІ місце

Сестрова О.В.

5.

Панчук Дмитро

8-Є

ІІІ місце

Кравчик Л.Ф.

6.

Паюк Ірина

10-Б

ІІІ місце

Кравчик Л.Ф.

7.

Навроцька Анастасія

9-Д

ІІІ місце

Шпилюк А.М.

8.

Мельник Дмитро

9-Д

ІІІ місце

Шпилюк А.М.

9.

Павлюк Світлана

7-В

ІІІ місце

Левандовська Л.І.

Історія

10.

Петращук Анастасія

8-Б

ІІ місце

Скачко О.В.

11.

Котоній Лілія

9-А

ІІ місце

Рибак Т.Л.

12.

Щерба Оксана

9-Б

ІІ місце

Рибак Т.Л.

13.

Даньковська Віта

10-Є

ІІ місце

Рибак Т.Л.

14.

Гаврилюк Владислав

11-В

ІІ місце

Бекас А.Л.

15.

Гуменюк Владислав

8-Д

ІІІ місце

Тархова О.М.

16.

Томашевський Володимир

8-Д

ІІІ місце

Тархова О.М.

17.

Навроцька Анастасія

9-Д

ІІІ місце

Тархова О.М.

Російська мова та література

18.

Маковська Ірина

11-Б

І  місце

Березовська С.І.

19.

Михайлова Валерія

11-Б

ІІ  місце

Березовська С.І.

20.

Щерба Оксана

9-Б

ІІ місце

Паюк О.В.

21.

Качур Артем

9-Б

ІІ місце

Паюк О.В.

22.

Черкашина Юлія

10-Є

ІІІ місце

Єсієва Н.П.

Педагогіка та психологія

23.

Столярчук Юлія

11-В

ІІ місце

Ковальчук Л.Р.

24.

Вербіцька Вікторія

11-Б

ІІ місце

Смолінська О. А.

25.

Кузнєцова Олександра

11-Д

ІІ місце

Ковальчук Л.Р.

26.

Матеюк Юлія

11-Д

ІІІ місце

Смолінська О. А.

27.

Регент Тіна

11-Д

ІІІ місце

Ковальчук Л.Р.

Математика

28. Коваль Оксана 11-Б І місце

Ботнарюк С.Г.

29. Коцемір Назар 10-Б І місце

Гулевата А.В.

30. Борисевич Олексій 6-Б ІІ місце

Поташнік О.А.

31. Попик Вадим 7-А ІІ місце

Гулевата А.В.

32. Вайвала Єлизавета 7-Б ІІ місце

Дзяворук С.П.

33. Ткач Михайло 8-Б ІІ місце

Поташнік О.А.

34. Рудковський Максим 9-Б ІІ місце

Пилявська Т.Л.

35. Подокопна Олеся 10-Б ІІ місце

Гулевата А.В.

36. Білозор Сергій 11-В ІІ місце

Ботнарюк С.Г.

37. Ніколенко Ірина 7-А ІІІ місце

Гулевата А.В.

38. Павлюк Світлана 7-В ІІІ місце

Бекас В.І.

39. Петращук Анастасія 8-Б ІІІ місце

Поташнік О.А.

40. Горбатюк Микола 8-Б ІІІ місце

Поташнік О.А.

41. Болюх Катерина 9-Б ІІІ місце

Пилявська Т.Л.

42. Паюк Ірина 10-Б ІІІ місце

Гулевата А.В.

43. Люба Ангеліна 10-Б ІІІ місце

Гулевата А.В.

44. Демчук Павло 10-Б ІІІ місце

Гулевата А.В.

45. Білик Юлія 10-Б ІІІ місце

Гулевата А.В.

46.
Войталюх Назар
6-Б ІІІ місце

Поташнік О.А.

47. Тарашевська Вікторія 11-Б ІІІ місце

Ботнарюк С.Г.

Фізика

48. Коваль Оксана 11-Б І місце

Мойсеєнко І.М.

49. Щерба Оксана 9-Б ІІ місце

Мойсеєнко І.М.

50. Рудковський Максим 9-Б ІІ місце

Мойсеєнко І.М.

51. Киливник Богдан 9-Б ІІ місце

Мойсеєнко І.М.

52. Коцемір Назарій 10-Б ІІ місце

Поляк С.Ю.

53. Олійник Павло 11-Б ІІ місце

Мойсеєнко І.М.

54. Демчук Павло 10-Б ІІІ місце

Поляк С.Ю.

55. Білик Юлія 10-Б ІІІ місце

Поляк С.Ю.

56. Михайлова Валерія 11-Б ІІІ місце

Мойсеєнко І.М.

Астрономія

57. Коцемір Назарій 10-Б І місце

Поляк С.Ю.

58. Олійник Павло 11-Б І місце

Мойсеєнко І.М.

59. Нашилова Олена 10-Б ІІ місце

Поляк С.Ю.

60. Дикунець Вікторія 10-Б ІІ місце

Поляк С.Ю.

61. Бонар Віталій 10-Б ІІІ місце

Поляк С.Ю.

62. Коваль Оксана 11-Б ІІІ місце

Мойсеєнко І.М.

Англійська мова

63. Орлик Тетяна 11-В ІІ місце

Максімов Є.Л.

64. Гуллер Максим 9-Є ІІІ місце


65. Хлімоненко Богдан 11-Б ІІІ місце

Ігнатова О.В.

Німецька мова

66. Саблук Катерина 8-Є І місце


Французька мова

67.

Паюк Ірина

10-Б

І місце

Лабай О.В.

68.

Котоній Лілія

9-А

ІІІ місце

Лабай О.В.

Правознавство

69.

Богач Ірина

10-Є

ІІ місце


70.

Зайцев Артем

11-В

ІІ місце

Бекас А.Л.

71.

Регент Валентина

11-Д

ІІ місце

Бекас А.Л.

72.

Демчук Павло

10-Б

ІІІ місце


Економіка

73.

Гаврилюк Владислав

11-В

ІІ місце

Насідач Н.В.

74.

Шептицька Анастасія

9-В

ІІІ місце

Насідач Н.В.

75.

Пилипюк Анна

9-В

ІІІ місце

Насідач Н.В.

76.

Нємова Олена 9-В

 

ІІІ місце

Насідач Н.В.

77.

Іванюк Максим

10-В

ІІІ місце

Насідач Н.В.

78.

Савчук Віталій

10-В

ІІІ місце

Насідач Н.В.

79.

Другак Наталія

10-В

ІІІ місце

Насідач Н.В.

80.

Білозор Сергій

11-В

ІІІ місце

Насідач Н.В.

Географія

81.

Білозор Сергій

11-В

І місце

Михайленко Н.С.

82.

Попик Вадим

7

ІІІ місце


83.

Жилко Андрій

8-Б

ІІІ місце


84.

Киливник Богдан 9-В

 

ІІІ місце


85.

Шевченко Катерина

9-В

ІІІ місце


86.

Демчук Павло

10-Б

ІІІ місце


87.

Богун Олег

11-Д

ІІІ місце

Михайленко Н.С.

Інформаційні технології

88.

Ромащенко Ірина

11-Б

ІІІ місце

Локазюк З.Д.

Інформатика

89.

Трофанюк Олексій

8-Б

І місце

Локазюк З.Д.

 

90.

Петрук Дмитро

11-Б

І місце

Локазюк З.Д.

91.

Жилко Андрій

8-Б

ІІ місце

Локазюк З.Д.

92.

Горбатюк Микола 8-Б

ІІ місце

Локазюк З.Д.

93.

Рудковський Максим

9-Б

ІІ місце

Рудинська Н.В.

Трудове навчання

94.

Волошин Василь

11-Б

ІІ місце

Гнатко А.І.

95.

Рудковський Максим

9-Б

ІІІ місце

Гнатко А.І.

Обслуговуюча праця

96.

Навроцька Анастасія


ІІ місце

Єрмілова Т.І.

97.

Вітюк Юлія

9

ІІІ місце

Єрмілова Т.І.

Екологія

98.

Демчук Павло

10-Б

ІІ місце

Гаєцька Л.П.

99.

Михайлова Валерія

11-Б

ІІІ місце

Гаєцька Л.П.

 

Біологія

100.

Гаврилюк Владислав

11-В

І місце

Гаєцька Л.П.

101.

Семушина Тетяна

8

 

І місце


102.

Демчук Павло

10-Б

ІІ місце

Гаєцька Л.П.

103.

Бобровник Андрій 10-А

 

ІІ місце


104.

Роженко Олександр

11-В

ІІ місце

Гаєцька Л.П.

105.

Міцель Денис

 

11-Б

ІІ місце

Гаєцька Л.П.

106.

Гуменюк Максим

9-А

ІІІ місце


107

Паламара Назарій

9-А

ІІІ місце


108.

Крук Ігор

9-Б

ІІІ місце


109.

Смолінська Вікторія

9-А

ІІІ місце


Хімія

110.

Напрасніков Олексій

8-А

І місце


 

111.

Роженко Олександр

11-В

І місце

Бреза С.В.

112.

Семушина Тетяна

8-А

ІІІ місце


113.

Киливник Богдан 9-А

 

ІІІ місце


114.

Котоній Лілія

9-А

ІІІ місце



Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81