Екскурсія школою Докладніше...
Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...
Режим роботи Докладніше...
Безпека дитини в інтернеті - це не лише технічне питання, але й результат правильного виховання та довірливих стосунків у родині. Будьте уважними, проводьте час разом, обговорюйте проблеми та виховуйте критичне мислення у дітей щодо онлайн-активності.
Особливу увагу приділіть правилам поведінки в соцмережах. Не забороняйте реєстрацію, але узгоджуйте вибір платформ. Навчіть захищати акаунт, обговоріть потенційні загрози та важливість відповідальної поведінки онлайн
.
Безпека в соціальних мережах
Замість суворих заборон поясніть дитині правила безпечного користування інтернетом. Говоріть на рівних, наголошуючи, що правила стосуються всіх членів родини. Поясніть важливість інформаційної безпеки, проводячи паралелі з реальним життям.Встановлення правил замість заборонДля школярів, які вже вправно користуються інтернетом, потрібен інший підхід. Ретельно контролюйте час, проведений за комп'ютером, не розміщуйте його в дитячій кімнаті, уникайте реєстрації в сумнівних соцмережах та поясніть небезпеки самостійного виходу в інтернет.
Реальні небезпеки віртуального світу
Діти зазвичай знайомляться з інтернетом у дошкільному віці, часто з ініціативи батьків. Дорослі часто розглядають смартфони чи планшети як засіб розваги дитини, не усвідомлюючи потенційних ризиків. Важливо встановити батьківський контроль, обмежити доступ до мережі, не розглядати інтернет як безпечний дитячий майданчик, контролювати використання гаджетів іншими членами родини та обмежувати доступ до пристроїв поза домом. Натомість приділяйте більше часу активним іграм та читанню.
Перші кроки в інтернеті та батьківський нагляд
Інтернет - потужний інструмент, але він може становити приховану загрозу. Багато батьків помилково вважають, що відсутність фізичного контакту гарантує безпеку дитини онлайн, нехтуючи важливістю правил інтернет-безпеки. Це призводить до необхідності вирішувати проблеми замість їх попередження. Тож як батькам зробити користування інтернетом для дітей безпечним?
Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.
Ліцей №17
Старша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07
Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81