Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

PDFPrint

Щиро вітаємо Рамського Ігоря учня 10Б класу Хмельницького ліцею №17 призера ІV етапу ХХХІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, нагородженого Дипломом ІІ ступеню!
В минулому році ми вітали Ігоря – призера ювілейної ХХХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики з нагородою Дипломом ІІІ ступеню. Отже, побажаємо Ігорю успіхів та перемог у наступних Всеукраїнських олімпіадах і неодмінно досягти рівня Міжнародних олімпіад!
Щиро вітаємо учасника ІV етапу ХХХІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики Лаврішина Дмитра, учня 11В класу Хмельницького ліцею №17. 
Дмитро протягом усіх років навчання цікавився інформатикою, працював і щорічно був призером конкурсів, олімпіад з інформатики міського і обласного рівнів. У цьому році він призер обласного конкурсу МАН - Диплом ІІ ступеню. Бажаємо Дмитру здійснити свою мрію, вступити до обраного вишу і здобути професію, яка, напевно, буде пов’язана з інформатикою і програмуванням.
Дякуємо наставнику і тренеру наших учнів Попику Андрію Васильовичу, викладачам і вчителям, хто вніс свій вклад, свої знання, свій досвід у підготовку учнів до всіх рівнів олімпіад.

Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81