Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

Додаткові освітні послуги

PDFPrint

Розклад роботи груп надання додаткових освітніх послуг та курсів за вибором

в початковій школі Хмельницького ліцею №17 на 2017 – 2018 н.р.

 

Додаткова освітня послуга
(курс за вибором)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

ДОП (1-А, 1-Г)

Черчик А.Л.

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

ДОП (1-Б, 1-В)

Біла В.М.,
Юрчишена І.О.

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

ДОП (2-і класи)

Яшурина Ю.С.

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

ДОП (3-і класи)

Нашкольна І.С.

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

Англійська мова

Семенюк С.В

«Happy English-3» 13.00, каб.англ

Айшпур А.В

1 – Г , 12.10, ауд.10

Зісько Н.П

1 – В, 8.30,  ауд.8

Зісько Н.П

1 – Б,   12.10,  ауд.9

Ковальчук Л.В.

1 – В, 8.30   каб.англ

Ковальчук Л.В.

1 –А , 9.40  каб.англ

Семенюк С.В

«Happy English-3»

13.00, каб.англ

Семенюк С.В.

1 – Б, 9.40, каб.англ

Семенюк С.В.

1 – А, 12.10, каб.англ

Мова калинова

4 – Б       Колісник О.А.

13.00, ауд.5

4 – В      Пастух А.В.

13.00, ауд.18

4 – Г     Тимощук А.В.

13.00, ауд 11

2 – А  Дралюк А.В. 12.10, ауд.14

2 – Б   Єсюніна В.С. 12.10, ауд.16

2 – В   Мединська Л.В. 12.10, ауд.15

2 – Г    Яремчук Л.Ф. 12.10, ауд.1

Групові консультації

3 – В  клас

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Групові консультації

4 – А  клас

Кандаурова Т.В. 13.00, ауд.2

Кандаурова Т.В. 13.00, ауд.2

Кандаурова Т.В.

13.00, ауд.2

Кандаурова Т.В. 13.00, ауд.2

Кандаурова Т.В. 13.00, ауд.2

Розвиток творчих здібностей

3 - Б     Грицина Т.В.

13.00,,ауд. 17

3 – Г    Айшпур А.В.

12.10, ауд.3

3 – А  Богінська Н.С 13.00,ауд.19

3 – В  Копилова Г.О. 13.00, ауд.20

3 – Д Мамонтова О.О. 13.00 ауд.5.

Додаткова освітня послуга
(курс за вибором)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

ДОП (1-А, 1-Г)

Черчик А.Л.

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

ДОП (1-Б, 1-В)

Біла В.М.,
Юрчишена І.О.

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

ДОП (2-і класи)

Яшурина Ю.С.

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

ДОП (3-і класи)

Нашкольна І.С.

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

12.15-18.15

Англійська мова

Семенюк С.В

«Happy English-3» 13.00, каб.англ

Айшпур А.В

1 – Г , 12.10, ауд.10

Зісько Н.П

1 – В, 8.30,  ауд.8

Зісько Н.П

1 – Б,   12.10,  ауд.9

Ковальчук Л.В.

1 – В, 8.30   каб.англ

Ковальчук Л.В.

1 –А , 9.40  каб.англ

Семенюк С.В

«Happy English-3»

13.00, каб.англ

Семенюк С.В.

1 – Б, 9.40, каб.англ

Семенюк С.В.

1 – А, 12.10, каб.англ

Мова калинова

4 – Б       Колісник О.А.

13.00, ауд.5

4 – В      Пастух А.В.

13.00, ауд.18

4 – Г     Тимощук А.В.

13.00, ауд 11

2 – А  Дралюк А.В. 12.10, ауд.14

2 – Б   Єсюніна В.С. 12.10, ауд.16

2 – В   Мединська Л.В. 12.10, ауд.15

2 – Г    Яремчук Л.Ф. 12.10, ауд.1

Групові консультації

3 – В  клас

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Копилова Г.О.

12.15, ауд 20

Групові консультації

4 – А  клас

Кандаурова Т.В. 13.00, ауд.2

Кандаурова Т.В. 13.00, ауд.2

Кандаурова Т.В.

13.00, ауд.2

Кандаурова Т.В. 13.00, ауд.2

Кандаурова Т.В. 13.00, ауд.2

Розвиток творчих здібностей

3 - Б     Грицина Т.В.

13.00,,ауд. 17

3 – Г    Айшпур А.В.

12.10, ауд.3

3 – А  Богінська Н.С 13.00,ауд.19

3 – В  Копилова Г.О. 13.00, ауд.20

3 – Д Мамонтова О.О. 13.00 ауд.5.

Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81