Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

PDFPrint

 

Призери МАН 2016-2017

IІ етап (обласний)

Прізвище, ім'я учня Клас Місце Секція

Науковий

керівник

Учитель

базового

предмету

1 Підмурняк Олексій 11-А І Медицина

Зазуліна Людмила

Василівна

Гаєцька Людмила

Пилипівна

2 Телячий Вадим
11-Б 1

Історичне

краєзнавство

Рибак Тетяна

Леонідівна

Рибак Тетяна

Леонідівна
3 Білик  Андрій 10-Г 3

Геологія, геохімія,

мінералогія

Бочко Марія

Іванівна

Бочко Марія

Іванівна
4 Слободян Христина 10-Б 3 Педагогіка

Смолінська Оксана

Анатоліївна

Попик Наталія

Вікторівна

5 Кузьмак Назарій 10-В 3

Мікроекономіка та

макроекономіка

Насідач Наталія

Василівна

Пілявська Тетяна

Вікторівна

 

Призери МАН 2016-2017

I етап (міський)

Дипломи I ступеня :

-          Відділення філософії: Секція «Педагогіка»

Слободян Христина Русланівна, учениця 10-Б класу.

-          Відділення історії: Секція «Історичне краєзнавство»

Телячий Вадим Юрійович, учень 11-Б класу.

-          Відділення «Наук про землю»: Секція «Географія та ландшафтознавство»

Герега Владислава Ігорівна, учениця 9-А класу.

Секція «Геологія, геохімія та мінералогія»

Білик  Андрій Олександрович, учень 10-Г класу.

-          Відділення економіки: Секція «Мікроекономіка та макроекономіка»

Кузьмак Назарій Юрійович, учень 10-В класу.

 

Дипломами II ступеня:

-          Відділення філософії: Секція «Соціологія»

Корольчук Ангеліна Михайлівна, учениця 10-Б класу.

-          Відділення « Наук про землю»: Секція «Гідрологія»

Можаєва Дарія Валеріївна, учениця 9-А класу.

-          Відділення «Технічних наук»: Секція «Електроніка та приладобудування»

Нагребецький Олексій Валентинович, учень 10-Г класу.

Секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження»

Янюк Артур Юрійович, учень 10-Б класу.

-          Відділення математики: Секція «Математичне моделювання»

Жилко Дмитро Олександрович, учень 10-г класу.

-          Відділення фізики та астрономії: Секція «Експериментальна фізика»

Жилко Дмитро Олександрович, учень 10-Г класу.

Секція «Аерофізика та космічні дослідження»

Атаманчук Максим Сергійович, учень 10-Г класу.

-          Відділення економіки: Секція «Фінанси, грошовий обіг і кредит»

Олійник Любов Сергіївна, учениця 10-В класу.

-          Відділення хімії та біології: Секція «Зоологія, ботаніка»

Мороз Валерія В'ячеславівна, учениця 10-А класу.

Секція «Медицина»

Ревуцький Денис Васильович, учень10-А класу.

-          Відділення екології та аграрних наук: Секція «Екологія»

Бресь Андрій Сергійович, учень 10-А класу.

Дипломи III ступеня:

-          Відділення філософії:  Секція «Правознавство»

Бекас  Ярослав Андрійович, учень 9-Б класу.

-          Відділення історії: Секція «Етнологія»

Бродзинський Станіслав Йосипович, учень 11-В класу.

-          Відділення Наук про землю: Секція «Кліматологія, метеорологія»

Галушко Анастасія Денисівна, учениця 10-В класу.

-          Відділення «Технічних наук»: Секція «Авіа-та ракетобудування, машинобудування і робототехніка»

Садома Кирило Сергійович, учень 10-Г класу.

-          Відділення фізики та астрономії: Секція «Експериментальна фізика»

Бацевич Олег Геннадійович, учень 11-Б класу.

Секція «Астрономія та астрофізика»

Логінов Антон Ігорович, учень 11-Б класу.

Секція «Хімія»

Демяненко Єлізавета Вадимівна, учениця 10-А класу.


Дипломи учасника:

-          Відділення мовознавства: Секція «Англійська мова»

Фролова Валерія Максимівна, учениця 11-Б класу.

-          Відділення філософії: Секція «Педагогіка»

Попадіна Євгенія Сергіївна, учениця 10-А класу.

-           Відділення Наук про землю

Шпаковська Маргарита Олегівна , учениця 10-Г класу.

-          Відділення Технічних наук: Секція «Технологічні процеси та перспективні технології»

Кандаурова Єлизавета Василівна, учениця 10-Г класу.

-          Відділення фізики та астрономії: Секція «Теоретична фізика»

Кучма Артем Борисович, учень 11-Б класу;

Бацевич Олег Геннадійович, учень 11-Б класу.

-          Відділення економіки: Секція «Економічна теорія та історія економічної думки»

Ганськ  Евеліна  Юріївна, учениця 9-В класу.

Секція «Мікроекономіка та макроекономіка»

Яснюк Максим Юрійович, учень 9-В класу.

Секція «Фінанси, грошовий обіг і кредит»

Гаврилюк Крістіна Григорівна, учениця 9-В класу.

-          Відділення хімії та біології: Секція «Валеологія »

Буряк Марина Володимирівна, учениця 10-Б класу.

-          Відділення екології та аграрних наук: Секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»

Єфремова Юлія Віталіївна, учениця 9-А класу.

Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81