Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

PDFPrint

 

 

Вітаємо призерів IІІ Всеукраїнського етапу предметних олімпіад !!!

2016-2017 н.р.

Математика
ІІ місце
1 Корбіна Валерія 10-Г Коцемір Л.М.
2 Лаврішин Дмитро 10-В Пілявська Т.В.
3 Борисевич Олексій 11-Б Коцемір Л.М.
ІІІ місце
4 Войталюк Назар 11-Б Коцемір Л.М.
Географія
ІІІ місце
5 Войтков Дмитро 9-Б Михайленко Н.С.
Російська мова
ІІІ місце
6 Примаченко В. Паюк О.В.
Біологія
ІІ місце
7 Разгон Данило 11-А Гаєцька Л.П.
Інформатика
І місце
8 Рамський Ігор 9-Б Локазюк З.Д.
ІІ місце
9 Жилко Дмитро 10-Г Локазюк З.Д.
10 Лаврішин Дмитро 10-В Локазюк З.Д.
11 Волинець Ілля 9-Б Локазюк З.Д.
ІІІ місце
12 Кучма Артем 11-Б Локазюк З.Д.
Хімія
ІІ місце
13 Войталюк Назар 11-Б Новченкова К.Д.
14 Лавренчук Анастасія 11-А Новченкова К.Д.
Фізика
ІІ місце
15 Голяк Настя 9-Б Поляк С. Ю.
ІІІ місце
16 Корбіна Валерія 10-Г Поляк С. Ю.
Астрономія
ІІІ місце
17 Войталюк Назар 11-Б Сорочинська Л.А.
Обслуговуюча праця
І місце
18 Пилявець Ангеліна 8-А Скорик С.Б.
ІІ місце
19 Галушко Анастасія 10-В Єрмілова Т.І.
Економіка
ІІ місце
20 Копач Крістіна 9-В Насідач Н.В.

Вітаємо призерів ІІ Всеукраїнського етапу предметних олімпіад !!!

2016-2017 н.р.

Математика
І місце
1 Солтик Антон 6-Д Гулевата А.В.
2 Люба Ольга 8-Б Івасюнько М.Ю.
3 Корбіна Віолета 10-Г Коцемір Л.М.
4 Войталюк Назар 11-Б Коцемір Л.М.
ІІ місце
5 Буяр Андрій 6-Г Гулевата А.В.
6 Думітращук Денис 6-В Коцемір Л.М.
7 Денисюк Владислав 6-Д Гулевата А.В.
8 Качур Діана 6-Д Гулевата А.В.
9 Савосіна Єлизавета 6-Г Гулевата А.В.
10 Радіонов Роман 8-Б Івасюнько М.Ю.
11 Рамський Ігор 9-Б Бекас В.А.
12 Кухар Богдан 9-Б Бекас В.А.
13 Жилко Дмитро 10-Г Коцемір Л.М.
14 Лаврішин Дмитро 10-В Пілявська Т.В.
15 Слободян Христина 10-Б Бекас В.А.
16 Борисевич Олексій 11-Б Коцемір Л.М.
17 Кучма Артем 11-Б Коцемір Л.М.
ІІІ місце
18 Пінчук Валерія 6-Г Гулевата А.В.
19 Нижник Назар 7-В Івасюнько М.Ю.
20 Золочевський Микола 7-А Пілявська Т.В.
21 Голяк Анастасія 9-Б Бекас В.А.
22 Говорецький Ростислав 8-Б Івасюнько М.Ю.
23 Янюк Артур 10-Б Бекас В.А.
24 Віт Владислав 11-Б Коцемір Л.М.
Географія
ІІ місце
25 Рибачук Данило 9-В Михайленко Н.С.
26 Войтков Дмитро 9-Б Михайленко Н.С.
ІІІ місце
27 Копач Крістіна 9-В Михайленко Н.С.
28 Білик Андрій 10-Г Бочко М.І.
Обслуговуюча праця
І місце
29 Пилявець Ангеліна 8-А Скорик С.Б.
30 Галушко Анастасія 10-В Єрмілова Т..І.
Трудове навчання
ІІІ місце
31 Логінов Антон 11-Б Гнатко А.І.,Данилюк В.І.
Фізика
І місце
32 Рамський Ігор 9-Б Поляк С. Ю.
ІІ місце
33 Голяк Настя 9-Б Поляк С. Ю.
34 Люба Ольга 8-Б Поляк С. Ю.
35 Йолтуховський Єгор 7-Б Сорочинська Л. А.
36 Корбіна Віолетта 10-Г Поляк С. Ю.
37 Янюк Артур 10-Б Поляк С. Ю.
38 Мартинюк Марія 7-В Сорочинська Л. А.
ІІІ місце
39 Жилко Дмитро 10-Г Поляк С. Ю.
40 Савчук Денис 10-Б Поляк С. Ю.
41 Войталюк Назар 11-Б Сорочинська Л. А.
42 Кучма Артем 11-Б Сорочинська Л. А.
43 Войтков Дмитро 9-Б Поляк С. Ю.
44 Волинець Мілена 8-Б Поляк С. Ю.
45 Радіонов Роман 8-Б Поляк С. Ю.
46 Катрич Людмила 7-В Сорочинська Л. А.
Астрономія
І місце
47 Войталюк Назар 11-Б Сорочинська Л. А.
ІІ місце
48 Жилко Дмитро 10-Г Поляк С. Ю.
49 Корбіна Віолетта 10-Г Поляк С. Ю.
50 Корольчук Ангеліна 10-Б Поляк С. Ю.
51 Голяк Анастасія 9-Б Поляк С. Ю.
52 Янюк Артур 10-Б Поляк С. Ю.
53 Гуллер Єгор 10-Б Поляк С. Ю.
ІІІ місце
54 Савчук Денис 10-Б Поляк С. Ю.
55 Борисевич Олексій 11-Б Сорочинська Л. А.
Хімія
І місце
56 Крижановський Дмитро 8-Б Новченкова  К. Д.
57 Лавренчук Яна 10-А Новченкова  К. Д.
ІІ місце
58 Петриченко Ілля 7-Б Новченкова  К. Д.
59 Войталюк Назар 11-Б Ливадна Й. Й.
ІІІ місце
60 Замозій Констянтин 7-А Новченкова  К. Д.
61 Вельбой Ліля 8-Б Новченкова  К. Д.
62 Лейміч Анастасія 8-А Новченкова  К. Д.
63 Герега Владислава 9-А Ливадна Й. Й.
64 Мартинюк Роман 9-А Ливадна Й. Й.
65 Бресь Андрій 10-А Новченкова  К. Д.
6 Підмурняк Олексій 11-А Ливадна Й. Й.
Історія
ІІ місце
67 Манзюк Іван 9-Б Бекас А. Л.
68 Казидуб Катерина 11-А Рибак Т. Л.
ІІІ місце
69 Красюк Віталій 8-В Бекас А. Л.
70 Войтков Дмитро 9-Б Бекас А. Л.
71 Бекас Ярослав 9-Б Бекас А. Л.
72 Савчук Денис 10-Б Рибак Т. Л.
73 Підмурняк Олексій
11-А Рибак Т. Л.
74 Кучма Артем 11-Б Рибак Т. Л.
75 Бродзинський Станіслав 11-В Бекас А. Л.
Біологія
І місце
76 Розгон Данило 11-А Гаєцька Л. П.
77 Музя Марина 11-А Гаєцька Л. П.
ІІ місце
78 Васілевський Валерій 11-А Гаєцька Л. П.
79 Підмурняк Олексій 11-А Гаєцька Л. П.
80 Войталюк Назар 11-Б Гаєцька Л. П.
ІІІ місце
81 Юрчишена Юлія 8-А Гаєцька Л. П.
82 Герега Владислава 9-А Шурко І.В.
83 Голяк Анастасія 9-Б Шурко І.В.
84 Гетманчук Владислав 9-В Гаєцька Л. П.
85 Бресь Андрій 10-А Гаєцька Л. П.
86 Мороз Валерія 10-А Гаєцька Л. П.
87 Дзюбій Ольга 11-А Гаєцька Л. П.
88 Шадталілова Любов 11-А Гаєцька Л. П.
Конкурс з української мови ім.Яцика
ІІ місце
89 Федорович Мирослава 5-В
90 Слободян Христина 10-Б
ІІІ місце
91 Чевилюк Олеся 7-Б
92 Король Анна 8-Б Карачун М.І
93 Чорний Роман 8-Б Карачун М.І
Інформатика
І місце
94 Лаврішин Дмитро 10-В Локазюк З.Д.
ІІ місце
95 Кучма Артем 11-Б
Локазюк З.Д.
96 Жилко Дмитро
10-Г Локазюк З.Д.
97 Волинець Ілля
9-Б Локазюк З.Д.
98 Рамський Ігор
9-Б Локазюк З.Д.
ІІІ місце
99 Кузьмак Назар
10-В Локазюк З.Д.
Інформаційні технології
ІІІ місце
100 Лаврішин Дмитро
10-В Локазюк З.Д.
Економіка
І місце
101 Копач Крістіна
9-В Насідач Н.В.
ІІ місце
102 Кузьмк Назар
10-В Насідач Н.В.
103 Довгань Таїсія
11-В Насідач Н.В.
ІІІ місце
104 Лаврішин Дмитро 10-В Насідач Н.В.
105 Солом'яний Єгор 11-В Насідач Н.В.
Правознавство
ІІ місце
106 Гончар Анастасія 9-Б Бекас А.Л.
107 Савчук Денис 10-В Рибак Т.Л.
ІІІ місце
108 Голяк Анастасія 9-Б Бекас А.Л.
109 Рамський Ігор 9-Б Бекас А.Л.
110 Непийвода Анна 9-В Дейнега О.О.
111 Кучма Артем 11-Б Рибак Т. Л.
112 Бродзинський Станіслав 11-В Бекас А.Л.

Бажаємо успіхів і наступних перемог!!!

ІІ місце

Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81