Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

PDFPrint

В І Т А Є М О !

Переможців і призерів IІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт МАН України

2015-2016 н.р.

 

Дзюбій Ольга

10-А

3

Агрономія

Гаєцька Людмила Пилипівна

Гаєцька Людмила Пилипівна

 

В І Т А Є М О !

Переможців і призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт МАН України

2015-2016 н.р.


Прізвище, ім’я   учня

Клас

Міс

це

Секція

Науковий керівник

Учитель з базової дисципліни

Дзюбій Ольга

10-А

1

Агрономія

Гаєцька Людмила Пилипівна

Гаєцька Людмила Пилипівна

Медведюк Дмитро

11-А

2

Загальна біологія

Гаєцька Людмила Пилипівна

Гаєцька Людмила Пилипівна

Войталюк Назар

10-Б

2

Прикладна математика

Коцемір Лариса Миколаївна

Коцемір Лариса Миколаївна

Бродська Софія

10-Б

3

Математичне моделювання

Гулевата Анжеліка Вікторівна

Коцемір Лариса Миколаївна

 

В І Т А Є М О !

Переможців і призерів І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт МАН України

2015-2016 н.р.

Прізвище, ім’я   учня

Клас

Міс

це

Секція

Науковий керівник

Учитель з базової дисципліни

Дешпіт Софія

11-А

1

Валеологія

Новченкова Катерина Дмитрівна

Новченкова Катерина Дмитрівна

Вайвала
Єлизавета

11-Б

1

Математика

Ботнарюк Світлана Георгіївна

Ботнарюк Світлана Георгіївна

Бродська Софія

10-Б

1

Математичне моделювання

Гулевата Анжеліка Вікторівна

Коцемір Лариса Миколаївна

Мощанець Андрій

11-В

1

Економічна теорія та історія економічної думки

Насідач Наталія Василівна

Ботнарюк Світлана Георгіївна

Білик Андрій


9-Г

1

Геологія, геохімія та мінералогія

Бочко Ілона Іванівна

Бочко Марія Іванівна

Медведюк Дмитро

11-А

1

Загальна біологія

Гаєцька Людмила Пилипівна

Гаєцька Людмила Пилипівна

Дзюбій Ольга

10-А

1

Агрономія

Гаєцька Людмила Пилипівна

Гаєцька Людмила Пилипівна

Рєзнікова Вікторія

9-А

2

Загальна біологія

Макарова Лариса Миколаївна

Макарова Лариса Миколаївна

Музя Марина

10-А

2

Хімія

Карван Світлана Анатоліївна

Ливадна Йосипа Йосипівна

Телячий Вадим


10-Б

2

Історичне краєзнавство

Рибак Тетяна Леонідівна

Рибак Тетяна Леонідівна

Войталюк Назар

10-Б

2

Прикладна математика

Коцемір Лариса Миколаївна

Коцемір Лариса Миколаївна

Борисевич Олексій

10-Б

2

Прикладна математика

Коцемір Лариса Миколаївна

Коцемір Лариса Миколаївна

Корбіна Віолетта

9-Г

2

Математика

Коцемір Лариса Миколаївна

Коцемір Лариса Миколаївна

Дюг Марина

10-Б

2

Математика

Гулевата Анжеліка Вікторівна

Коцемір Лариса Миколаївна

Верескун Павло

11-А

2

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Новченкова Катерина Дмитрівна

Новченкова Катерина Дмитрівна

Бацевич Олег

10-Б

2

Експерименталь-

на фізика

Сорочинська Людмила Анатоліївна

Сорочинська Людмила Анатоліївна

Янюк Артур

9-Б

2

Експерименталь-

на фізика

Поляк Сіма Юхимівна

Поляк Сіма Юхимівна

Нагребецький Олексій

9-Г

2

Електроніка та приладобудування

Рудинська Наталія Вікторівна

Коцемір Лариса Миколаївна

Галушко Анастасія

9-В

2

Кліматологія та метеорологія

Бочко Ілона Іванівна


Бочко Марія Іванівна

Кузьмак Назарій


9-В

2

Географія та ландшафтознавство

Бочко Марія Іванівна

Бочко Марія Іванівна

Осипова Валерія

9-Б

3

Мистецтвознавство

Джуглій Любов Степанівна

Попик Наталія Вікторівна

Сторожук Захар

10-Б

3

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

Локазюк Зоя Дмитрівна

Коцемір Лариса Миколаївна

Атаманчук Максим

9-Г

3

Математика

Коцемір Лариса Миколаївна

Коцемір Лариса Миколаївна

Юрчук Вікторія

9-В

3

Математика

Пілявська Тетяна Володимирівна

Пілявська Тетяна Володимирівна

Лебідь Анастасія

11-А

3

Валеологія

Новченкова Катерина Дмитрівна

Новченкова Катерина Дмитрівна

Хуторцова Юлія

10-В

3

Англійська мова

Гречаник Людмила Анатоліївна

Гречаник Людмила Анатоліївна

Самойлова Мілада

10-А

3

Соціологія

Башкірцева Тамара Андріївна

Рибак Тетяна Леонідівна

Георгієва Даніела


9-Г

3

Географія та ландшафтознавство

Бочко Марія Іванівна

Бочко Марія Іванівна

Попик Аліна

10-В

3

Фінанси, грошовий обіг і кредит

Насідач Наталія Василівна

Бейдерман Броніслава Володимирівна

Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81