Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

PDFPrint

 

Вітаємо!!!

Призерів ІV Всеукраїнського етапу предметних олімпіад

2015-2016 н.р.

З української мови

ІІІ місце

Іщук Олександра - учениця 11-Б класу

Вчитель-тренер:

Шпилюк Алла Миколаївна

 

З трудового навчання

ІІ місце

Жирнова Аріна - учениця 11-Б класу

Вчитель-тренер:

Скорик Світлана Борисівна

 

 

Призери ІІI Всеукраїнського етапу предметних олімпіад

2015-2016 н.р.

Обласний етап VI Міжнародного конкурсу

учнівської та студентськї молоді ім. Т.Г.Шевченка

1 місце

Іщук Олександра - учениця 11-Б класу

Беляк Тетяна - учениця 8-Б класу

Вчителі-тренери:

Шпилюк Алла Миколавна

Сестрова Олена  Віталіївна

Призери обласної олімпіади з правознавства

3 місце

Верескун Павло - учень 11-А класу

Вчитель-тренер:

Тархова Ольга Михайлівна

Призери обласної олімпіади з російської мови

2 місце

Корбіна Віолетта - учениця 9-Г класу

3 місце

Павлюк Світлана - учениця 11-Д класу

Вчителі-тренери:

Березовська Світлана Іванівна

Сумішена Лариса Вікторівна

Призери обласної олімпіади з інформатики

2 місце

Рамський Ігор - учень 8-Б класу

Лаврішин Дмитро -учень 9-В класу

Вчитель-тренер:

Локазюк Зоя Дмитрівна

Призери обласної олімпіади з української мови

1 місце

Іщук олександра - учениця 11-Б класу

Вчитель-тренер:

Шпилюк Алла Миколаївна

Призери обласної олімпіади з хімії

2 місце

Лавренчук Яна - учениця 9-А класу


3 місце

Войталюк Назар - учень 10-Б класу

Потаєв Валентин - учень 11-А класу

Вчителі-тренери:

Новченкова Катерина Дмитрівна

Ливадна Йосипа Йосипівна

Призери обласної олімпіади з біології

3 місце

Підмурняк Олексій - учень 9-А класу

Вчитель-тренер:

Гаєцька Людмила Пилипівна

Призери обласної олімпіади з польської мови

3 місце

Лазар Владислав - учень 11-Б класу

 

Призери обласної олімпіади з математики

2 місце

Рамський Ігор - учениця 8-Б класу

Корбіна Віолетта - учениця 9-Г класу

3 місце

Войталюк Назар - учень 10-Б класу

Жилко Дмитро - учень 9-Г класу

Вчителі-тренери:

Бекас Вікторія Анатоліївна

Коцемір Лариса Миколаївна

 

Призери обласної олімпіади з фізики

1 місце

Корбіна Віолетта - учениця 9-Г класу

3 місце

Голяк Анастасія - учениця 8-Б класу

Вчитель-тренер:

Поляк Сіма Юхимівна

 

З трудового навчання

І місце

Жирнова Аріна - учениця 11-Б класу

ІІ місце

Галушко Анастасія - учениця 9 класу

Вчитель-тренер:

Скорик Світлана Борисівна

 

 

Список учнів – переможців Хмельницького ліцею №17 у

ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2015-2016 навчальному році

 

№ з\п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вчитель

Клас

Місце

Фізика

Голяк Анастасія Артемівна

Поляк С.Ю.

І

Корбіна Віолета Володимирівна

Поляк С.Ю.

І

Степанов Антон Ігорович

Сорочинська Л.А.

10б

ІІ

Попик Вадим Ігорович

Сорочинська Л.А.

11б

ІІ

Берчук Валентин Вікторович

Поляк С.Ю.

ІІІ

Вельбой Лілія Віталіївна

Поляк С.Ю.

ІІІ

Рамський Ігор Андрійович

Поляк С.Ю.

ІІІ

Жилко Дмитро Олександрович

Поляк С.Ю.

ІІІ

Кучма Артем Борисович

Сорочинська Л.А.

10б

ІІІ

Войталюк Назар Володимирович

Сорочинська Л.А.

10б

ІІІ

Урсол Олексій Ігорович

Сорочинська Л.А.

11б

ІІІ

Астрономія

Войталюк Назар Володимирович

Сорочинська Л.А.

10б

ІІ

Жирнова Аріна Олександрівна

Сорочинська Л.А.

11б

ІІ

Якимчук Марина Володимирівна

Поляк С.Ю.

ІІІ

Англійська мова

Беляк Тетяна Олександрівна

Патицька А.П.

ІІ

Корбіна Віолета Володимирівна

Лабай О.В.

ІІ

Кулініч Ірина Костянтинівна

Лабай О.В.

ІІ

Самойлова Мілада Русланівна

Ровенська Т.В.

10а

ІІ

Мельник Надія Сергіївна

Лабай О.В.

11в

ІІІ

Історія

Сорокін Сергій Петрович

Бекас А.Л.

11в

ІІ

Манзюк Іван Ярославович

Бекас А.Л.

ІІІ

Копач Крістіна Павлівна

Бекас А.Л.

ІІІ

Савчук Денис Ігорович

Рибак Т.Л.

ІІІ

Окарська Марія Дмитрівна

Рибак Т.Л.

ІІІ

Казидуб Катерина Володимирівна

Рибак Т.Л.

10а

ІІІ

Попик Вадим Ігорович

Тархова О.М.

11б

ІІІ

Мощанець Андрій Андрійович

Бекас А.Л.

11в

ІІІ

Географія

Рибачук Данило Анатолійович

Михайленко Н.С.

ІІІ

Копач Крістіна Павлівна

Миайленко Н.С.

ІІІ

Нагребецький Олексій Валентинович

Бочко М.І.

ІІІ

Білик Андрій Олександрович

Бочко М.І.

ІІІ

Довгань Таїсія Ігорівна

Михайленко Н.С.

10в

ІІІ

Українська мова та література

Іщук Олександра Олександрівна

Шпилюк А.М.

11б

І

Слободян Христина Русланівна

Попик Н.В.

ІІ

Лобода Катерина Володимирівна

Сестрова О.В.

ІІІ

Казидуб Катерина Володимирівна

Карачун М.І.

10а

ІІІ

Павлюк Світлана Вікторівна

Левандовська Л.І.

11д

ІІІ

Біологія

Підмурняк Олексій Олександрович

Гаєцька Л.П.

10а

І

Пічугін Володимир Олександрович

Марушка Н.В.

ІІ

Рєзнікова Вікторія Русланівна

Макарова Л.М.

ІІ

Пермогорська Ліза Євгенівна

Макарова Л.М.

ІІ

Дзюбій Ольга Андріївна

Гаєцька Л.П.

10а

ІІ

Дешпіт Софія Андріївна

Макарова Л.М.

11а

ІІ

Андрієнкова Катерина Олександрівна

Макарова Л.М.

11а

ІІ

Герега Владислав Ігорович

Марушка Н.В.

ІІІ

Мороз Валерія В'ячеславівна

Макарова Л.М.

ІІІ

Музя Марина Павлівна

Гаєцька Л.П.

10а

ІІІ

Потаєв Валентин Павлович

Макарова Л.М.

11а

ІІІ

Хімія

Войталюк Назар Володимирович

Ливадна Й.Й.

10б

І

Чергінський Владислав Володимирович

Новченкова К.Д.

ІІ

Крижановський Дмитро Сергійович

Новченкова К.Д.

ІІ

Галецький Михайло В’ячеславович

Новченкова К.Д.

ІІ

Лейміч Анастасія Миколаївна

Новченкова К.Д.

ІІ

Вельбой Лілія Віталіївна

Новченкова К.Д.

ІІ

Лавренчук Максим Олександрович

Новченкова К.Д.

ІІ

Герега Владислава Ігорівна

Ливадна Й.Й.

ІІ

Рєзнікова Вікторія Русланівна

Новченкова КД.

ІІ

Дзюбій Ольга Андріївна

Ливадна Й.Й.

10а

ІІ

Лавренчук Яна Русланівна

Новченкова К.Д.

9a

ІІ

Потаєв Валентин Павлович

Новченкова К.Д.

11а

ІІ

Юрчишена Юлія Юріївна

Новченкова К.Д.

ІІІ

Ревуцький Денис Васильович

Новченкова К.Д.

ІІІ

Самойлова Мілада Русланівна

Ливадна Й.Й.

10а

ІІІ

Верескун Павло Романович

Новченкова К.Д.

11а

ІІІ

Скорняков Богдан Олегович

Новченкова К.Д.

11а

ІІІ

Математика

Рамський Ігор Андрійович

Бекас В.А.

І

Жилко Дмитро Олександрович

Коцемір Л.М.

І

Войталюк Назар Володимирович

Коцемір Л.М.

10б

І

Золочевський Микола Андрійович

Пілявська Т.В.

ІІ

Люба Ольга Віталіївна

Коцемір Л.М.

ІІ

Слободян Христина Русланівна

Бекас В.А.

ІІ

Корбіна Віолетта Володимирівна

Коцемір Л.М.

ІІ

Борисевич Олексій Сергійович

Коцемір Л.М.

10б

ІІ

Вайвала Єлизавета Юріївна

Ботнарюк С.Г.

11б

ІІ

Ковбель Ігор Володимирович

Пілявська Т.В.

ІІІ

Ачкасов Артем Денисович

Пілявська Т.В.

ІІІ

Голяк Анастасія Артемівна

Бекас В.А.

ІІІ

Войтков Дмитро Русланович

Бекас В.А.

ІІІ

Волинець Ілля Олегович

Бекас В.А.

ІІІ

Георгієва Даніела Ростиславівна

Коцемір Л.М.

ІІІ

Кузьмак Назар Юрійович

Пілявська Т.В.

ІІІ

Янюк Артур Юрійович

Бекас В.А.

ІІІ

Степанов Антон Ігорович

Коцемір Л.М.

10б

ІІІ

Економіка

Кузьмак Назарій Юрійович

Насідач Н.В.

I

Юрчук Вікторія Олександрівна

Насідач Н.В.

III

Сорокін Сергій Петрович

Насідач Н.В.

11в

ІІІ

Правознавство

Пухка Світлана Михайлівна

Рибак Т.Л.

ІІ

Верескун Павло Романович

Тархова О.М.

11а

ІІ

Сорокін Сергій Петрович

Бекас А.Л.

11в

ІІ

Крамар Владислав Сергійович

Скачко О.В.

ІІІ

Бресь Андрій Сергійович

Рибак Т.Л.

ІІІ

Кучма Артем Борисович

Рибак Т.Л.

10б

ІІІ

Російська мова та література

Корбіна Віолета Володимирівна

Березовська С.І.

І

Павлюк Світлана Вікторівна

Сумішена Л.В.

11д

І

Степанов Антон Ігорович

Березовська С.І.

10б

ІІІ

Польська мова та література

Лазар Владислав Сергійович

Сестрова О.В.

11б

ІІ

Верескун Павло Романович

Сестрова О.В.

11а

ІІІ

Інформаційні технології

Сторожук Єгор Ігорович

Локазюк З.Д.

10б

ІІ

Вайвала Єлизавета Юріївна

Локазюк З.Д.

11б

ІІІ

Інформатика

Рамський Ігор Андрійович

Локазюк З.Д.

І

Лаврішин Дмитро Русланович

Локазюк З.Д.

І

Кучма Артем Борисович

Локазюк З.Д.

10б

І

Жилко Дмитро Олександрович

Локазюк З.Д.

ІІ

Волинець Ілля Олегович

Локазюк З.Д.

ІІІ

Кузьмак Назар Юрійович

Локазюк З.Д.

ІІІ

Степанов Антон Ігорович

Локазюк З.Д.

10б

ІІІ

Обслуговуюча праця

Галушко Анастасія Денисівна

Єрмілова Т.І.

І

Жирнова Аріна Олександрівна

Скорик С.Б.

11б

І

Технічна праця

Атерлей Максим Вікторович

Гнатко А.І.

ІІ

Кушнір Володимир Володимирович

Данилюк В.І.

10б

ІІ

Сидорчук Владислав Сергійович

Гнатко А.І.

ІІІ

 

Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81