Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

PDFPrint

Вітаємо призерів ІІІ Всеукраїнського етапу олімпіад !

2014-2015 н.р.

Семушину Тетяну - 11 А клас - Диплом І ступеню з хімії

- вчитель Новченкова К. Д.

Вайвалу Єлизавету - 10 Б клас - Диплом І ступеню з математики

- вчитель Ботнарюк С.Г.

Трофанюка Олексія - 11 Б клас -  Диплом ІІ ступеню з інформатики

- вчитель Локазюк З.Д.

Лаврішина Дмитра - 8 В клас -  Диплом ІІ ступеню з інформатики

- вчитель Локазюк З.Д.

Попика Вадима - 10 Б клас -  Диплом ІІ ступеню з історії

- вчитель Тархова О.М.

Горбатюка Миколу - 11 Б клас -  Диплом ІІІ ступеню з інформатики

- вчитель Локазюк З.Д.

Напраснікова Олександра - 11 А клас -  Диплом ІІІ ступеню з хімії

- вчитель Новченкова К.Д.

Самойлову Міладу - 9 А клас -  Диплом ІІІ ступеню з хімії

- вчитель Ливадна Й.Й.

Нагурного Дениса - 11 Б клас -  Диплом ІІІ ступеню з астрономії

- вчитель Поляк С.Ю.

 

Призери міського конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

1 місце

Слободян Христина – учениця 8-Б класу

2 місце

Підкова Валерія – учениця 7-Б класу

3 місце

Сівак Едуард – учень 5-А класу

Тихонова Валерія – учениця 11-Б класу

Вчителі-тренери:

Карачун Майя Іванівна

Кравчик Людмила Францівна

Попик Наталія Вікторівна

Сестрова Олена Віталіївна


Призери ІІ Всеукраїнського етапу предметних олімпіад ! ! !

2014-2015 Н.Р.

З української мови та літератури

1 місце

Іщук Олександра – учениця 10-Б класу

2 місце

Беляк Тетяна – учениця 7-В класу

3 місце

Слободян Христина – учениця 8-Б класу

Панчук Дмитро – учень 11-Є класу

Вчителі-тренери:

Кравчик Людмила Францівна

Попик Наталія Вікторівна

Сестрова Олена Віталіївна

Шпилюк Алла Миколаївна

 

З  географії

3 місце

Нагребецький Олексій – учень 8-Г класу

Кучма Артем – учень 9-Б класу

Сорокін Сергій – учень 10-В класу

Попик Вадим – учень 10-Б класу

Вчителі-тренери:

Бочко Марія Іванівна

Михайленко Ніна Степанівна

 

З  англійської мови

2 місце

Корбіна Віолетта – учениця 8-Г класу

Назарчук Ірина – учениця 11-Б класу

3 місце

Кулініч Ірина – учениця 8-Г класу

Самойлова Мілада – учениця 9-А класу

Вчителі-тренери:

Гречаник Людмила Анатоліївна

Лабай Ольга Василівна

Патицька Алла Петрівна

З математики

1 місце

Вайвала Єлизавета – учениця 10-Б класу

2 місце

Войтков Дмитро – учень 7-В класу

Кучма Артем – учень 9-Б класу

Попик Вадим – учень 10-Б класу

Щепін Вадим – учень 11-Б класу

Гундіна Анна – учениця 11-Б класу

Кімпаєв Артем – учень 11-Б класу

Назарчук Ірина – учениця 11-Б класу

3 місце

Родіонов Роман – учень 6-Б класу

Волинець Ілля – учень 7-В класу

Манзюк Іван – учень 7-В класу

Макоціна Іванна – учениця 7-Б класу

Діденко Євгеній – учень 8-Б класу

Слободян Христина – учениця 8-Б класу

Корбіна Віолетта – учениця 8-Г класу

Войталюк Назар – учень 9-Б класу

Борисевич Олексій – учень 9-Б класу

Степанов Антон – учень 9-Б класу

Трофанюк Олексій – учень 11-Б класу

Юрчишена Іванна- учениця 11-Б класу

Петращук Анастасія – учениця 11-Б класу

Вчителі-тренери:

Бекас Вікторія Анатоліївна

Ботнарюк Світлана Георгіївна

Гулевата Анжеліка Вікторівна

Коцемір Лариса Миколаївна

 

З хімії

2 місце

Самойлова Мілада – учениця 9-А класу

Стецюк Андрій – учень 10-А класу

Потаєв Валентин – учень 10-А класу

Напрасніков Олександр – учень 11-А класу

Семушина Тетяна – учениця 11-А класу

3 місце

Герега Владислава – учениця 7-Г класу

Резнікова Вікторія – учениця 8-А класу

Войталюк Назар – учень 9-Б класу

Мельник Олександр – учень 11-А класу

Хорошенюк Антон – учень 11-А класу

Вчителі-тренери:

Бреза Світлана Володимирівна

Ливадна Йосипа Йосипівна

Новченкова Катерина Дмитрівна

 

З астрономії

1 місце

Жирнова Аріна – учениця 10-Б класу

2 місце

Скоробагата Олександра – учениця 10-Б класу

Нагурний Денис – учень 11-Б класу

3 місце

Каплун Борис – учень 11-Б класу

Гундіна Анна – учениця 11-Б класу

Вчителі-тренери:

Поляк Сіма Юхимівна

Сорочинська Людмила Анатоліївна

 

З історії

2 місце

Попик Вадим – учень 10-Б класу

Якимчук Вікторія – учениця 10-Б класу

Коваль Роман – учень 11-А класу

3 місце

Кузьмак Назар – учень 8-В класу

Дзюбій Ольга – учениця 9-А класу

Казидуб Катерина – учениця 9-Д класу

Мощанець Андрій – учень 10-В класу

Сорокін Сергій – учень 10-В класу

Власюк Олена – учениця 11-Є класу

Вчителі-тренери:

Бекас Андрій Леонідович

Рибак Тетяна Леонідівна

Скачко Олена Василівна

Тархова Ольга Михайлівна

 

З екології

2 місце

Школяр Анастасія – учениця 11-Є класу

Вчитель-тренер:

Федорчук Наталія Володимирівна

З фізики

2 місце

Голяк Анастасія – учениця 7-Б класу

Гончар Анастасія – учениця 7-А класу

Янюк Артур – учень 8-Б класу

Корбіна Віолетта – учениця 8-Г класу

Войталюк Назар – учень 9-Б класу

Гундіна Анна – учениця 11-Б класу

3 місце

Підкова Валерія – учениця 7-Б класу

Войтков Дмитро- учень 7-В класу

Савчук Денис – учень 8-Б класу

Гуллєр Єгор – учень 8-Б класу

Бікєєв Андрій – учень 8-Г класу

Степанов Антон – учень 9-Б класу

Урсол Олексій – учень 10-Б класу

Іщук Олександра – учениця 10-Б класу

Щепін Вадим – учень 11-Б класу

Жилко Андрій – учень 11-Б класу

Руссу Володимир – учень 11-Б класу

Козовий Віталій – учень 11-Б класу

Петращук Анастасія – учениця 11-Б класу

Вчителі-тренери:

Насідач Сергій Дмитрович

Поляк Сіма Юхимівна

Сорочинська Людмила Анатоліївна

 

З біології

2 місце

Резнікова Вікторія – учениця 8-А класу

Пермогорська Лідія – учениця 8-А класу

Підмурняк Олексій – учень 9-А класу

Хорошенюк Антон – учень 11-А класу

Завроцький Олександр – учень 11-А класу

3 місце

Мороз Валерія – учениця 8-А класу

Музя Марина – учениця 9-А класу

Балишин Максим – учень 10-А класу

Семушина Тетяна – учениця 11-А класу

Напрасніков Олександр – учень 11-А класу

Мельник Олександр – учень 11-А класу

Вчителі-тренери:

Гаєцька Людмила Пилипівна

Макарова Лариса Миколаївна

 

З інформатики

1 місце

Трофанюк Олексій – учень 11-Б класу

2 місце

Жилко Андрій – учень 11-Б класу

Горбатюк Микола – учень 11-Б класу

3 місце

Волинець Ілля – учень 7-В класу

Лаврішин Дмитро – учень 7-Б класу

Войталюк Назар – учень 9-Б класу

Борисевич Олексій – учень 9-Б класу

Кучма Артем – учень 9-Б класу

Степанов Антон – учень 9-Б класу

Вчителі-тренери:

Локазюк Зоя Дмитрівна


Бажаємо успіхів і подальших перемог!

Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81