Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

PDFPrint

 

В І Т А Є М О !

Переможців і призерів ІI етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

2014-2015 н.р.

Прізвище, ім’я   учня

Клас

Місце

Секція

Науковий керівник

Учитель з базової дисципліни

Коваль Роман

11-А

1

Правознавство

Тархова Ольга Михайлівна

Скачко Олена Василівна

Хорошенюк Антон

11-А

1

Загальна біологія

Новченкова Катерина Дмитрівна

Новченкова Катерина Дмитрівна

Гундіна Анна

11-Б

2

Аерофізика та космічні дослідження

Поляк Сіма Юхимівна

Поляк Сіма Юхимівна

Юзвишин Богдан 11-А 2 Валеологія Новченкова Катерина Дмитрівна Новченкова Катерина Дмитрівна
Рєзнікова Вікторія 8-А 2 Медицина Макарова Лариса Миколаївна Макарова Лариса Миколаївна

Попик Вадим

10-Б

3

Кліматологія та метеорологія

Бочко Марія Іванівна

Михайленко Ніна Степанівна

Святий Артур

11-Є

3

Педагогіка

Башкірцева Тамара Андріївна

Кравчик Людмила Францівна

Дзюбій Катерина

11-Б

3

Науково-технічна творчість та винахідництво

Поляк Сіма Юхимівна

Гулевата Анжеліка Вікторівна



В І Т А Є М О !

Переможців і призерів І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

2014-2015 н.р.

Прізвище, ім’я   учня

Клас

Місце

Секція

Науковий керівник

Учитель з базової дисципліни

Ярощук Марія

9-Д

1

Археологія

Бекас Андрій Леонідович

Бекас Андрій Леонідович

Попик Вадим

10-Б

1

Кліматологія та метеорологія

Бочко Марія Іванівна

Михайленко Ніна Степанівна

Святий Артур

11-Є

1

Педагогіка

Башкірцева Тамара Андріївна

Кравчик Людмила Францівна

Дзюбій Катерина

11-Б

1

Науково-технічна творчість та винахідництво

Поляк Сіма Юхимівна

Гулевата Анжеліка Вікторівна

Гундіна Анна

11-Б

1

Аерофізика та космічні дослідження

Поляк Сіма Юхимівна

Поляк Сіма Юхимівна

Гундіна Анна

11-Б

1

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

Локазюк Зоя Дмитрівна

Гулевата Анжеліка Вікторівна

Коваль Роман

11-А

1

Правознавство

Тархова Ольга Михайлівна

Скачко Олена Василівна

Юзвишин Богдан

11-А

1

Валеологія

Новченкова Катерина Дмитрівна

Новченкова Катерина Дмитрівна

Хорошенюк Антон

11-А

1

Загальна біологія

Новченкова Катерина Дмитрівна

Новченкова Катерина Дмитрівна

Жилко Андрій

11-Б

1

Електроніка та приладобудування

Рудинська Наталія Вікторівна

Поляк Сіма Юхимівна

Коваль Роман

11-А

2

Соціологія

Башкірцева Тамара Андріївна

Скачко Олена Василівна

Семушина Тетяна

11-А

2

Загальна біологія

Гаєцька Людмила Пилипівна

Гаєцька Людмила Пилипівна

Музя Марина

9-А

2

Педагогіка

Смолінська Оксана Анатоліївна

Карачун Майя Іванівна

Каплун Борис

11-Б

2

Авіа, ракетобудування, машинобудування, робототехніка

Поляк Сіма Юхимівна

Поляк Сіма Юхимівна

Тихонова Валерія

11-Б

2

Психологія

Бачок Ольга Анатоліївна

Кравчик Людмила Францівна

Телячий Вадим

9-Б

2

Історичне краєзнавство

Рибак Тетяна Леонідівна

Рибак Тетяна Леонідівна

Стократна Інна

9-А

2

Літературна творчість

Шпилюк Алла Миколаївна

Карачун Майя Іванівна

Петращук Анастасія

11-Б

2

Прикладна математика

Гулевата Анжеліка Вікторівна

Гулевата Анжеліка Вікторівна

Войнаровська Анастасія

10-А

2

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Новченкова Катерина Дмитрівна

Новченкова Катерина Дмитрівна

Рєзнікова Вікторія

8-А

2

Медицина

Макарова Лариса Миколаївна

Макарова Лариса Миколаївна

Сорокін Сергій

10-В

3

Мікроекономіка та макроекономіка

Насідач Наталія Василівна

Ботнарюк Світлана Георгіївна

Мощанець Андрій

10-В

3

Економічна теорія

Насідач Наталія Василівна

Ботнарюк Світлана Георгіївна

Войцещук Артур

10-В

3

Фінансово-грошовий обмін та кредит

Бейдерман Броніслава Володимирівна

Ботнарюк Світлана Георгіївна

Степанов Антон

9-Б

3

Прикладна математика

Коцемір Лариса Миколаївна

Коцемір Лариса Миколаївна

Войталюк Назар

9-Б

3

Математика

Коцемір Лариса Миколаївна

Коцемір Лариса Миколаївна

Вознюк Іванна

11-А

3

Психологія

Ковальчук Лариса Ростиславівна

Гаєцька Людмила Пилипівна

Юруть Карина

11-Є

3

Англійська мова

Максімов Євген Леонідович

Ровенська Тетяна Вікторівна

Царалунга Ірина

10-В

3

Українська мова

Шпилюк Алла Миколаївна

Сокольська Наталія Миколаївна

Вайвала
Єлизавета

10-Б

3

Математика

Ботнарюк Світлана Георгіївна

Ботнарюк Світлана Георгіївна

Юзькевич Юлія

9-В

3

Соціологія

Рибак Тетяна Леонідівна

Рибак Тетяна Леонідівна

Школяр Анастасія

11-Є

3

Мистецтвознавство

Джуглій Любов Степанівна

Кравчик Людмила Францівна

Петращук Анастасія

11-Б

3

Експериментальна фізика

Поляк Сіма Юхимівна

Поляк Сіма Юхимівна

Борисевич Олесій

9-Б

3

Технології програмування

Локазюк Зоя Дмитрівна

Коцемір Лариса Миколаївна

Казіміров Максим

11-А

3

Психологія

Ковальчук Лариса Ростиславівна

Гаєцька Людмила Пилипівна

Дешпіт Софія

10-А

3

Валеологія

Бачок Ольга Анатоліївна

Новченкова Катерина Дмитрівна

Мусін Олексій

11-А

3

Хімія

Новченкова Катерина Дмитрівна

Новченкова Катерина Дмтрівна

 

 

Бажаємо успіхів і подальших перемог!!!

Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81