Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

PDFPrint

23 лютого – в День Захисника Вітчизни в Хмельницькому ліцеї №17 вже стало традицією з особливою шаною вітати дорогих сивочолих ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Ще декілька років назад це були хвилюючі зустрічі в стінах ліцею, де юні майбутні захисники Вітчизни могли послухати цікаві розповіді про історію визволення рідного краю  від німецьких загарбників, героїчні патріотичні подвиги солдат – захисників нашої держави. Із сльозами на очах, колись відважні і мужні бійці, розповідали про пережите, про незабутні смертельні бої, про втрачених друзів заради нашого з вами мирного і щасливого життя, а ліцеїсти старалися розрадити і шанували ветеранів щирими словами, віршами, піснями воєнних часів, спектаклями, в яких ветерани згадували себе юними патріотами. А на сьогодні все частіше ліцеїсти відвідують ветеранів за їх дозволом дома.

Особливо завжди хвилюючі зустрічі відбуваються із ветераном Великої Вітчизняної війни, фронтовиком, полковником у запасі, письменником, художником Букатевичом Юрієм Васильовичом.

6 березня цього року Юрію Васильовичу виповнилося 90 років і вітати дорогого ювіляра випала честь 5-Г  класу із класним керівником Локазюк З.Д.. Зустрічаючи невгамовних школярів, які ще з порога квартири стали щиро декламувати вітання ювіляру, Юрій Васильович усміхнено промовив – «Ви знову з маленькими, а як наші випускники?». Не одне покоління школярів наш ювіляр виховує своїм життєвим прикладом, історично-патріотичними розповідями, відданістю Україні, любов’ю до рідної природи і землі.  Школярі і вчителі із захопленням читають і обговорюють подаровані школі книги: «Берегиня», «Чалі коні», «Плакун», «Валькірія», що теж має надзвичайно велике виховне значення. І на цей раз учням запам’яталися розповіді Юрія Васильовича, особливо його життєві поради-настанови хлопчикам і дівчаткам як здоровими бути, успішно навчатися, досягати мети у житті.

Низький уклін і щиросердечні вітання прийміть від нас дорогі ветерани!

Учні 5 Г класу, кл. керівник Локазюк З.Д.

Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81