Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

PDFPrint

У 2016-2017 н.р. учні ліцею бeруть активну участь у Міжнародних та Всеукраїнських  інтелектуальних конкурсах:

  • Обласний конкурс "Турнір юних інформатиків" Жилко Дмитро (10-Г), Рамський Ігор(9-Б), Волинець Ілля(9-Б), Боровик Дмитро (11-Г) - Диплом ІІІ ступеню.
  • Міський конкурс "Український вибір -Євроїнтеграція". Переможці конкурсу учні 10-В класу: Кузьмак Назар - капітан команди, Волкотруб Олександр, Лаврішин Дмитро, Олійник Люба, Фаріон Дмитро, Юрчук Віка. Учні отримали сертифікат на поїздку у Польшу. Вітаємо переможців і вчителя тренера - Михайленко Н.С.
  • Фестиваль екологічної творчості "Свіжий вітер". Вітаємо групу "Вищий клас" за І місце у фестивалі екологічної творчості "Свіжий вітер".
  • Фестиваль екологічної творчості "Свіжий вітер". Вітаємо групу "Еко-мода" за ІІІ місце у фестивалі екологічної творчості "Свіжий вітер".

 

У 2014-2015 н.р. учні ліцею бeруть активну участь у Міжнародних та Всеукраїнських  інтелектуальних конкурсах:

  • Всеукраїнський конкурс "Турнір юних інформатиків" Сторожук Захар, 9-Б - Диплом ІІ ступеню.
  • Всеукраїнський осінній колоквіум школярів «Космос. Людина. Духовність» (м. Ужгород):

2 місце (секція «Краса врятує світ») Назарчук Ірина, Гундіна Анна, Каплун Борис (11-Б клас, Поляк С.Ю.)

  • Обласна інтернет-олімпіада з математики:

2 місце – Лаврішен Дмитро (8-В клас, Пілявська Т.В.)

Щепін Вадим (11-Б клас, Гулевата А.В.)

3 місце – Білик Андрій (8-Г клас, Коцемір Л.М.)

Дзебан Дарина (8-Г клас, Коцемір Л.М.)

Георгієва Даніела (8-Г клас, Коцемір Л.М.)

Войталюк Назар (9-Б клас, Коцемір Л.М.)

Попик Вадим (10-Б клас, Ботнарюк С.Г.)

Гундіна Анна (11-Б клас, Гулевата А.В.)

Петращук Анастасія (11-Б клас, Гулевата А.В.)

 

  • Всеукраїнський турнір юних математиків імені професора М.Й. Ядренка:

участь учнів 11-Б класу Назарчук Ірини та Щепіна Вадима під керівництвом Гулеватої А.В.

  • Інтернет-олімпіада з програмування:

1 місце – Лаврішин Дмитро (8-В, Локазюк З.Д.)

2 місце - Трофанюк Олексій (11-Б, Локазюк З.Д.)

3 місце  - Горбатюк Микола (10-Б, Локазюк З.Д.)

 

  • Всеукраїнський турнір юних інформатиків:

2 місце – Сторожук Захар (9-Б, Локазюк З.Д.)

 

  • Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»:

3 місце (обласний етап) – Каплун Борис (11-Б, Поляк С.Ю.), номінація «Технічна творчість та винахідництво»

  • Обласний конкурс-захист науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських робіт:

3 місце – Бацевич Олег (9-Б, Сорочинська Л.А.)

 

  • Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (міський етап):

1 місце – Слободян Христина (8-Б, Попик Н.В.)

2 місце – Підкова Валерія (7-Б, Карачун М.І.)

3 місце – Сівак Едуард (5-А, Сестрова О.В.)

Тихонова Валерія (11-Б, Кравчик Л.Ф.)

 

  • V Міжнародний  мовно-літературний конкурс  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

1 місце - Іщук Олександра ( 9-Б, Шпилюк А.М.)

3 місце – Пічугін Володимир (7-А, Левандовська Л.І.)

Слободян Христина (8-Б, Попик Н.В.)

Гладиш Дар’я (9-Д, Карачун М.І.)

Юруть Карина (11-Є, Кравчик Л.Ф.)

 

  • Міський конкурс написання творів серед юнаків загальноосвітніх навчальних закладів на тему «Яким я буду батьком?»:

1 місце – Марценюк Дмитро (11-Є, Кравчик Л.Ф.)

 

  • Міський конкурс читців поезії М.Ю.Лермонтова, присвячений 200-річчю від дня його народження:

2 місце – Онофрійчук Ігор (9-Д, Березовська С.І.)

 

  • Міжнародний конкурс юних читців «Жива класика - 2014»:

1 місце (шкільний етап) – Ганська Евеліна (7-Б, Березовська С.І.)

 

  • Міська науково-практична конференція до дня міста  «Внесок Подолян у розбудову української незалежності»:

Іщук Олександра (10-Б, Тархова О.М.) – «Ігор Байдак – краєзнавець Поділля»

 

  • Інтелектуальна гра «Брейн-ринг» на тему «Конституція як основоположний акт правової системи України»:

2 місце – Іщук Олександра, Попик Вадим, Лужняк Тамара (10-Б), Попович Дмитро, Колінько Костянтин, Сум Владислав (10-Д). Керівник команди: Тархова О.М.

 

  • ІІ обласна учнівська науково-практична конференція «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини»:

Кращий виступ у секції «Особливості формування законодавства України: філософсько-правові, історичні та прикладні аспекти – погляд юних правознавців» - Коваль Роман (11-А, Скачко О.В.)

 

  • Міський тренінг на тему: «Правові можливості захисту та відстоювання своїх прав та інтересів неповнолітніх»:

учні 10-Б, 10-Д класів

 

  • Міжнародна молодіжна програма в гуманітарних дисциплінах Ертегана(Оксфордський університет):

3 місце – Коваль Роман (11-А)

 

  • Всеукраїнська  студентсько-учнівська наукова  конференція: «СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВИРОБНИЦТВА І ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА» у м. Кам’янець-Подільський:

Асафатова Катерина,  Марценюк Анастасія (диплом з кращий виступ), Матущак Вікторія, Ковальчук Артур,

Макарова Катерина- учні 11-А класу. Керівник команди: Ковальчук Л.Р.

 

  • Міський заочний огляд-конкурс плакатів «Моє професійне майбутнє»:

1 місце – Жирнова Аріна, Скоробагата Олександра, Олійник Стефанія (10-Б, Джуглій Л.С.)

 

  • Міські змагання з гандболу – 3 місце (команда ліцею, Михальчук М.П.)

 

 

 


У 2012-2013 н.р. учні ліцею брали активну участь у Міжнародних та Всеукраїнських  інтелектуальних конкурсах:

ліцеїсти отримали сертифікати: “відмінний” – 23, “добрий” – 119, “учасника” – 170 в Міжнародному математичному конкурсі “Кенгуру” (осінній етап),

“відмінний” – 100, “добрий” – 199, “учасника” – 222 в Міжнародному математичному конкурсі “Кенгуру” (весняний етап),

отримали сертифікати: “відмінний” – 1, “добрий” – 8, “учасника” – 10 у Всеукраїнському фізичному конкурсі “Левеня”

сертифікати “Золотий колосок” – 93, “Срібний колосок” – 156,  учасника  - 223  в Міжнародному інтерактивному природничому конкурсі “Колосок”,

отримали 13 дипломів переможців, отримали 77 сертифікатів учасника, дипломи І місце Всеукраїнський рівень - 7, ІІ місце Всеукраїнський рівень – 20, ІІІ місце Всеукраїнський рівень – 23, І місце регіональний рівень - 20, ІІ місце регіональний рівень  - 17, ІІІ місце регіональний рівень – 13 у Всеукраїнській  грі «Пазл»;

отримали сертифікати І ступеня («Золотий лелека») - 3, ІІ ступеня («Срібний лелека») - 3, ІІІ ступеня («Бронзовий лелека») – 2, учасника -  84 у Всеукраїнському інтерактивному історичному конкурсі «Лелека - 2012»;

отримали сертифікати: “відмінний” – 37, “добрий” – 93, “учасника” – 66  у Всеукраїнському конкурсі комп’ютерної грамотності «Бобер -2012» ;

отримали дипломи І місце Всеукраїнський рівень - 1, ІІ місце Всеукраїнський рівень – 3, ІІІ місце Всеукраїнський рівень – 15, І місце регіональний рівень - 15, ІІ місце регіональний рівень  - 31, ІІІ місце регіональний рівень – 35 у Всеукраїнській українознавчій грі  «Соняшник»;

брали участь у Міжнародній грі-конкурсі «Русский медвежонок - языкознание для всех» - 73 учні,

у Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот» - 74;

у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч» - 192;

Всеукраїнська природознавча гра «Геліантус» - 72 учасники, 112 призерів;

Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова» - 183 учасники, з них 78 призерів;

Всеукраїнський конкурс з російської мови «Лукоморье» - 31 учасник, 4 - призерів;

вперше взяли участь у конкурсі МАН-юніор: еколог-юніор – відмінний 1, добрий 5, учасників 2; технік-юніор – відмінний 2, учасників -1; історик-юніор – відмінний 2, учасників 3.

Учні ліцею є активними учасниками та переможцями різноманітних конкурсів, які проводять міський, обласний відділи освіти та інші заклади:

Обласна інтернет-олімпіада з математики: 2 місце –  Демчук Павло (11-Б, Гулевата А.В.), Білик Юлія (11-Б, Гулевата А.В.),Подокопна Олеся (11-Б, Гулевата А.В.) Паюк Ірина (11-Б, Гулевата А.В.) Савенко Богдан (9-Б, Поташнік О.А.)

Обласний заочний конкурс «Юний математик»: 2 місце Пилипюк Анна - 10-В ( Яровий А.В.) Туржанська Наталія – 10-В  (Яровий А.В.),  Іванюк Максим – 11-В (Бейдерман Б.В.), Гриневич Марина – 11-В (Бейдерман Б.В.),

Міський конкурс «Юний програміст» 1 місце Лаврішин Дмитро  – 6-Б (Локазюк З.Д.), Солярик Артур – 6-Г (Локазюк З.Д.) 2 місце Бекас Ярослав  – 5-В (Локазюк З.Д.), Кошельник Андрій – 9-Б (Локазюк З.Д.)  Качинський Владислав – 6-Г (Локазюк З.Д.), 3 місце Лобода Катерина  – 6-В (Локазюк З.Д.)  Жилко Дмитро – 6-Б (Локазюк З.Д.), Степанюк Владислав – 6-Г (Локазюк З.Д.)

Обласний заочний конкурс «Космос. Людина. Духовність.» . 2 місце  Щербяк Андрій – 9-Б (Поляк С.Ю.), Гундіна Ання – 9-Б (Поляк С.Ю.), 3 місце  Чекалов Олексій – 9-Б (Поляк С.Ю.) ,Козовий Віталій – 9-Б (Поляк С.Ю.),        Каплун Борис – 9-Б (Поляк С.Ю.), Мельничук Євген – 9-Б (Поляк С.Ю.)

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (міський етап): . 1 місце Іщук Олександра  - 8-Б (Шпилюк А.М.) 2 місце Павлюк Світлана – 8-Д (Ковпак Л.В.), 3 місце посіли: Мотревич Валерія – 4-Б (Давидова В.П.), Беляк Тетяна – 5-В (Сестрова О.В.),  Лаврішин Дмитро – 6-Г (Карачун М.І.), Фролова Валерія – 7-В  (Чернюх Н.М.), Тихонова Валерія – 9-В (Кравчик Л.Ф.),  Афонченко Марина – 10-А (Сестрова О.В.)  Стельмах Ірина – 10-В (Шпилюк А.М.),  Другак Наталія – 11-В (Кравчик Л.Ф.)

Регіональний конкурс “Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу”: 2 місце Підкова Валерія - 5-Б  (Карачун М.І.), Голяк Анастасія - 5-Б  (Левандовська Л.І.), 3 місце Семенюк Лілія – 4- клас )

Міський історико-георгафічний турнір «Просторами рідного краю» 1 місце команда ліцею: Демчук Павло – 11-Б,  Даньковська Віта – 11-Є, Навроцька Анастасія – 10-Д,      Мороз Андрій – 10-Д, Щерба Оксана – 10-Б,  Кучерук Аліна – 11-В, Вчителі: Тархова О.М., Михайленко Н.С.

Міський правовий брейн-ринг до Дня юриста: 2012-2013 н.р. – 3 місце команда ліцею: Демчук Павло – 11-Б, Даньковська Віта – 11-Є, Навроцька Анастасія – 10-Д., Мороз Андрій – 10-Д, Петельчук Денис – 10-Б, Вчитель: Тархова О.М.,

Міський правовий турнір до Дня захисту прав людини на базі ХУУПу: 2012-2013 н.р. – 1 місце команда ліцею: Демчук Павло – 11-Б, Даньковська Віта – 11-Є, Навроцька Анастасія – 10-Д, Мороз Андрій – 10-Д, Петельчук Денис – 10-Б, Проскуровська Діана – 10-Д. вчитель: Тархова О.М.

Обласний конкурс «Яким я бачу телебачення майбутнього» 2 місце Дем’яник Ілля – 9-Є, (Кравчик Л.Ф.)

Всеукраїнський конкурс «Яким я буду батьком»: Куряков Андрій – 9-Б (Левандовська Л.І.);  Кирилюк  -11-Б (Сестрова О.В.); Назарчук Ірина – 8-Б (Кравчик Л.Ф.);  Петращук Анастасія – 8-Б (Кравчик Л.Ф.);  Музичук Анастасія – 8-Є (Кравчик Л.Ф.)

Всеукраїнська  науково-практична конференція ХОІППО 2012-2013 н.р. – Павлюк Світлана – 8-Д (Ковпак Л.В.)

Всеукраїнському конкурс  Intel Еко – Україна 2013- національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF. Категорія: Екологія та охорона навколишнього середовища. Проект: «Глауконіт – екологічно чистий природний мінерал та сфери його застосування»  - учениця 11-А класу – Шевчук Анастасії  диплом за ІІІ місце (Новченкова К.Д.)

Міський екологічний фестиваль «Свіжий вітер» 2 місце номінація «Екопісня» Поляк Михайло – 11-Б, Білик Юлія – 11-Б

3 місце номінація «Екотеатр»

Міський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» 2 місце команда ліцею

Міжнародний Інтернет-конкурс з хімії «ELEMENTUM  2012-2013» . Призери: Дешпіт Софія, Бобир Валентин – 8-А; Напрасніков Олександр, Семушина Тетяна – 9-А; Бобровник Андрій, Овсяннікова Віалена, Дзьоба Людмила, Філюрська Олександра – 11-А

Міжнародна інтернет-олімпіада з хімії (д. Білорусь) . 2 місце Філюрська Олександра – 11-А кл. (Новченкова К.Д.)

Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81