Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

PDFPrint

Переможці та призери  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

Хмельницького ліцею №17

Прізвище, імя Клас Місце Секція Науковий керівник Учитель з базової дисципліни
1 Савенко Богдан 10-Б 1

Комп’ютерні системи та мережі

Локазюк Зоя Дмитрівна,

вчитель інформатики вищої категорії, вчитель-методист

Гулевата Анжеліка Вікторівна,

вчитель математики вищої категорії, вчитель-методист

2 Назарчук Ірина 10-Б 2 Науково-технічна творчість та винахідництво Поляк Сіма Юхимівна, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист Поляк Сіма Юхимівна, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист
3 Царалунга Ірина 9-В 2 Українська мова Ковпак Лідія Володимирівна, вчитель української мови та літератури вищої категорії, старший вчитель Ковпак Лідія Володимирівна, вчитель української мови та літератури вищої категорії, старший вчитель
4 Овсянніков Ілля 11-Б 2 Аерофізика та космічні дослідження Мойсеєнко Іван Миколайович, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист Мойсеєнко Іван Миколайович, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист
5 Рутковський Максим 11-Б 3 Прикладна математика Пілявська Тетяна Володимирівна, вчитель математики вищої категорії, старший вчитель Пілявська Тетяна Володимирівна, вчитель математики вищої категорії, старший вчитель
5 Рудинський Ігор 11-Б 3 Електроніка та приладобудування Рудинська Наталія Вікторівна, вчитель інформатики вищої категорії Мойсеєнко Іван Миколайович, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист
6 Василенко Максим 11-Б 3 Екологічно-безпечні технології та ресурсозбереження Мойсеєнко Іван Миколайович, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист Мойсеєнко Іван Миколайович, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист


Переможці та призери  І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

Хмельницького ліцею №17


Прізвище, ім’я

Клас

Секція

Науковий керівник

Учитель з базової дисципліни

1

Рутковський Максим

11-Б

1

Прикладна математика

Пілявська Тетяна Володимирівна, вчитель математики вищої категорії, старший вчитель

Пілявська Тетяна Володимирівна, вчитель математики вищої категорії, старший вчитель

2

Овсянніков Ілля

11-Б

1

Аерофізика та космічні дослідження

Мойсеєнко Іван Миколайович, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист

Мойсеєнко Іван Миколайович, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист

3

Рудинський Ігор

11-Б

1

Електроніка та приладобудування

Рудинська Наталія Вікторівна, вчитель інформатики вищої категорії

Мойсеєнко Іван Миколайович, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист

4

Василенко Максим

11-Б

1

Екологічно-безпечні технології та ресурсозбереження

Мойсеєнко Іван Миколайович, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист

Мойсеєнко Іван Миколайович, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист

5

Назарчук Ірина

10-Б

1

Науково-технічна творчість та винахідництво

Поляк Сіма Юхимівна, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист

Поляк Сіма Юхимівна, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист

6

Царалунга Ірина

9-В

1

Українська мова

Ковпак Лідія Володимирівна, вчитель української мови та літератури вищої категорії, старший вчитель

Ковпак Лідія Володимирівна, вчитель української мови та літератури вищої категорії, старший вчитель

7

Гундіна Анна

10-Б

2

Математика

Поташнік Олександр Аркадійович, вчитель математики вищої категорії, вчитель-методист

Гулевата Анжеліка Вікторівна, вчитель математики вищої категорії, вчитель-методист

8

Гундіна Анна

10-Б

2

Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка

Поляк Сіма Юхимівна, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист

Поляк Сіма Юхимівна, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист

9

Щепін Вадим

10-Б

2

Теоретична фізика

Поляк Сіма Юхимівна, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист

Поляк Сіма Юхимівна, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист

10

Каплун Борис

10-Б

2

Аерофізика та космічні дослідження

Поляк Сіма Юхимівна, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист

Поляк Сіма Юхимівна, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист

11

Мельник Дмитро

11-Д

2

Українська література

Шпилюк Алла Миколаївна, вчитель української мови та літератури вищої категорії, вчитель-методист

Шпилюк Алла Миколаївна, вчитель української мови та літератури вищої категорії, вчитель-методист

12

Туржанська Наталія

11-В

2

Гідрологія

Бочко Ілона Іванівна, вчитель географії першої  категорії

Бочко Марія Іванівна, вчитель географії вищої категорії, вчитель-методист

13

Котоній Лілія

11-А

2

Хімія

Стремецький Олександр Іванович, аспірант кафедри хімічних технологій ХНУ

Ливадна Йосипа Йосипівна, вчитель хімії вищої категорії, вчитель-методист

14

Котоній Лілія

11-А

2

Соціологія

Рибак Тетяна Леонідівна, вчитель історії вищої категорії, старший вчитель

Рибак Тетяна Леонідівна, вчитель історії вищої категорії, старший вчитель

15

Савенко Богдан

10-Б

2

Комп’ютерні системи та мережі

Локазюк Зоя Дмитрівна, вчитель інформатики вищої категорії, вчитель-методист

Гулевата Анжеліка Вікторівна, вчитель математики вищої категорії, вчитель-методист

16

Коваль Роман

10-А

2

Правознавство

Скачко Олена Василівна, вчитель історії вищої категорії, вчитель-методист

Скачко Олена Василівна, вчитель історії вищої категорії, вчитель-методист

17

Дацюк Валерія

9-Д

2

Теологія, релігієзнавство 18та історія релігії

Тархова Ольга Михайлівна, вчитель історії вищої, вчитель-методист

Тархова Ольга Михайлівна, вчитель історії вищої, вчитель-методист

18

Юруть Карина

10-Є

2

Педагогіка

Башкірцева Тамара Андріївна, вчитель етики вищої категорії, вчитель-методист

Кравчик Людмила Францівна, вчитель української мови та літератури вищої категорії, вчитель-методист

19

Босюк Крістіна

10-А

2

Психологія

Ковальчук Лариса Ростиславівна, психолог вищої категорії

Гаєцька Людмила Пилипівна, вчитель біології вищої категорії, вчитель-методист

20

Киливник Богдан

11-В

2

Медицина

Гаєцька Людмила Пилипівна, вчитель біології вищої категорії, вчитель-методист

Ливадна Йосипа Йосипівна, вчитель хімії вищої категорії, вчитель-методист

21

Киливник Богдан

11-В

2

Валеологія

Бачок Ольга Анатоліївна, лікар-стоматолог ХОСП

Ливадна Йосипа Йосипівна, вчитель хімії вищої категорії, вчитель-методист

22

Петращук Анастасія

10-Б

3

Математика

Гулевата Анжеліка Вікторівна, вчитель математики вищої категорії, вчитель-методист

Гулевата Анжеліка Вікторівна, вчитель математики вищої категорії, вчитель-методист

23

Болюх Катерина

11-Б

3

Математика

Пілявська Тетяна Володимирівна, вчитель математики вищої категорії, старший вчитель

Пілявська Тетяна Володимирівна, вчитель математики вищої категорії, старший вчитель

24

Мощанець Андрій

9-В

3

Економічна теорія та історія економічної думки

Насідач Наталія Василівна, вчитель економіки І категорії, старший вчитель

Насідач Наталія Василівна, вчитель економіки І категорії, старший вчитель

25

Марцишевський Андрій

11-В

3

Мікроекономіка та макроекономіка

Насідач Наталія Василівна, вчитель економіки І категорії, старший вчитель

Насідач Наталія Василівна, вчитель економіки І категорії, старший вчитель

26

Витвицький Дмитро

11-Б

3

Теоретична фізика

Мойсеєнко Іван Миколайович, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист

Мойсеєнко Іван Миколайович, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист

27

Чекалов Олексій

10-Б

3

Астрономія та астрофізика

Поляк Сіма Юхимівна, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист

Поляк Сіма Юхимівна, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист

28

Кудрук Діана

10-Є

3

Мистецтвознавство

Джуглій Любов Степанівна, вчитель малювання та художньої культури І категорії

Кравчик Людмила Францівна, вчитель української мови та літератури вищої категорії, вчитель-методист

29

Сахарова Дарина

11-В

3

Геологія, геохімія та мінералогія

Бочко Ілона Іванівна, вчитель географії першої  категорії

Бочко Марія Іванівна, вчитель географії вищої категорії, вчитель-методист

30

Сніховський Владислав

11-А

3

Internet-технології та WEB дизайн

Рудинська Наталія Вікторівна, вчитель інформатики вищої категорії

Пілявська Тетяна Володимирівна, вчитель математики вищої категорії, старший вчитель

31

Проскуровська  Діана

11-Д

3

Соціологія

Смолінська Оксана Анатоліївна, соціальний педагог І категорії

Тархова Ольга Михайлівна, вчитель історії вищої, вчитель-методист

32

Полякова Ірина

10-Є

3

Педагогіка

Смолінська Оксана Анатоліївна, соціальний педагог І категорії

Гаєцька Людмила Пилипівна, вчитель біології вищої категорії, вчитель-методист

33

Ніколенко Ірина

9-Б

3

Англійська мова

Гречаник Людмила Анатоліївна, вчитель англійської мови І категорії

Гречаник Людмила Анатоліївна, вчитель англійської мови І категорії

34

Дешпіт Софія

9-А

3

Медицина

Новченкова Катерина Дмитрівна, вчитель хімії вищої категорії, вчитель-методист, Заслужений працівник освіти

Новченкова Катерина Дмитрівна, вчитель хімії вищої категорії, вчитель-методист, Заслужений працівник освіти

35

Юзвишин Богдан

10-А

3

Валеологія

Новченкова Катерина Дмитрівна, вчитель хімії вищої категорії, вчитель-36методист, Заслужений працівник освіти

Новченкова Катерина Дмитрівна, вчитель хімії вищої категорії, вчитель-методист, Заслужений працівник освіти

36

Яценко Іван

11-Б

3

Експериментальна фізика

Мойсеєнко Іван Миколайович, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист

Мойсеєнко Іван Миколайович, вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист

Бажаємо успіхів і подальших перемог!!!

Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81