Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

PDFPrint

В і т а є м о

призерів ІV Всеукраїнського етапу олімпіад ! ! !

2013-2014 н.р.

Навроцьку Анастасію - 11 Д клас - Диплом ІІІ ступеню з трудового навчання

- вчитель Скорик С.Б.

Жирнову Аріну - 9 Б клас -  Диплом ІІІ ступеню з трудового навчання

- вчитель Єрмілова Т.І.

Іщук Олександру - 9 Б клас -  Диплом ІІІ ступеню з укр. мови та літератури

- вчитель Шпилюк А.М.

Трофанюка Олексія - 10 Б клас -  Диплом ІІ ступеню з  інформатики

- вчитель Локазюк З.Д.

Горецьку Єлизавету - 11 Д клас - Диплом І ступеню з педагогіки і психології

- вчитель Башкірцева Т.А.



 

 

Вітаємо!!!

призерів ІІІ (обласного) етапу олімпіад з базових дисциплін

2013-2014 н.р.

ПІБ учня

Клас

Місце

Вчитель-тренер

Психологія

1

Горецька Єлизавета 

11-Д

І місце

Башкірцева Тамара Андріївна

Хімія

2 Напрасніков Олександр 10-А ІІІ місце

Новченкова Катерина Дмитрівна

Інформатика

3 Трофанюк Олексій 10-Б ІІ місце Локазюк Зоя Дмитрівна
4 Рутковський Максим 11-Б ІІІ місце

Рудинська Наталія Вікторівна

Російська мова та література
5 Павлюк Світлана 9-Д ІІ місце Сумішена Лариса Вікторівна
Математика
6 Вайвала Єлизавета 9-Б
І місце Ботнарюк Світлана Георгіївна
7 Попик Вадим 9-Б
ІІІ місце Ботнарюк Світлана Георгіївна
8 Войталюк Назар 8-Б ІІІ місце Коцемір Лариса Миколаївна

 

Призери ІІ (міського) етапу олімпіад з базових дисциплін

2013-2014 н.р.


ПІБ учня

Клас

Місце

Вчитель-тренер

Географія

1

Шевченко Катерина

11-В

І місце

Бочко Марія Іванівна

2

Стельмах Ірина

11-В

ІІІ місце

Бочко Марія Іванівна

3

Мощанець Андрій

9-В

ІІІ місце

Михайленко Ніна Степанівна

4

Попик Вадим

8-Б

ІІІ місце

Михайленко Ніна Степанівна

5

Степанов Антон

9-Б

ІІІ місце

Михайленко Ніна Степанівна

Історія України

6 Щерба Оксана 11-Б ІІ місце

Рибак Тетяна Леонідівна

7 Навроцька Анастасія 11-Д ІІ місце

Тархова Ольга Михайлівна

8 Якимчук Вікторія 9-Б ІІ місце Тархова Ольга Михайлівна
9 Казидуб Катерина 8-Д ІІІ місце

Бекас  Андрій Леонідович

10 Колодій Назарій 8-Д ІІІ місце Бекас  Андрій Леонідович
11 Попик Вадим 9-Б ІІІ місце

Тархова Ольга Михайлівна

12 Мощанець Андрій 9-Д ІІІ місце Бекас  Андрій Леонідович
13 Власюк Олена 10-Є ІІІ місце

Скачко Олена Василівна

14 Круковський Віталій 11-Д ІІІ місце

Тархова Ольга Михайлівна

Економіка

15 Пилипюк Анна 11-В ІІІ місце

Насідач Наталія Василівна

16 Мощанець Андрій 11-В ІІІ місце Насідач Наталія Василівна
17 Сорокін Сергій 11-В ІІІ місце

Насідач Наталія Василівна

Українська мова та література

18 Іщук Олександра 9-Б І місце

Шпилюк Алла Миколаївна

19 Гладиш Дар’я 8-Д ІІ місце

Карачун Майя Іванівна

20 Решецька Карина
8-А ІІІ місце

Карачун Майя Іванівна

21 Павлюк Світлана 9-Є ІІІ місце

Ковпак Лідія Володимирівна

22 Афонченко Марина 11-А ІІІ місце

Сестрова Олена Віталіївна

23 Щерба Оксана
11-Б ІІІ місце

Левандовська Ліна Іванівна

Інформатика

24 Лаврішин Дмитро 7-Б І місце

Локазюк Зоя Дмитрівна

25 Трофанюк Олексій 10-Б І місце Локазюк Зоя Дмитрівна
26 Рутковський Максим 11-Б І місце

Рудинська Наталія Вікторівна

27 Жилко Андрій 10-Б ІІ місце

Локазюк Зоя Дмитрівна

28 Яценко Іван 11-Б ІІ місце Рудинська Наталія Вікторівна
29 Горбатюк Микола 10-Б ІІІ місце

Локазюк Зоя Дмитрівна

30 Жилко Дмитро 7-Б ІІІ місце

Локазюк Зоя Дмитрівна

31 Дюг Сергій 11-Б ІІІ місце Рудинська Наталія Вікторівна

Обслуговуюча праця

32 Жирнова Аріна 9-Б І місце Скорик Світлана Борисівна
33 Навроцька Анастасія 11-Д І місце Єрмілова Тетяна Іванівна
33 Долобанько Анастасія 11-Д ІІI місце Єрмілова Тетяна Іванівна
Хімія
34 Напрасніков Олександр 10-А І місце Новченкова Катерина Дмитрівна
35 Войталюк Назар 9-Б ІІ місце Бреза Світлана Володимирівна
36 Бобир Валентин 9-А ІІ місце Новченкова Катерина Дмитрівна
37 Семушина Тетяна 10-А ІІІ місце Новченкова Катерина Дмитрівна
38 Хорошенюк Антон 10-А ІІІ місце Новченкова Катерина Дмитрівна
39 Самойлова Мілада 8-А ІІІ місце Ливадна Йосипа Йосипівна
40 Котоній Лілія 11-А ІІІ місце Ливадна Йосипа Йосипівна
41 Гуллер Єгор 7-Д ІІІ місце Новченкова Катерина Дмитрівна
Англійська мова
42 Самойлова Мілада 8-А ІІІ місце Гречаник Людмила Анатоліївна
43 Ніколенко Ірина 9-Б ІІІ місце Патицька Алла Петрівна
44 Назарчук Ірина 10-Б ІІІ місце Патицька Алла Петрівна
45 Юруть Карина 10-Є ІІІ місце Ровенська Тетяна Вікторівна
46 Гуллер Максим 11-Б ІІІ місце Тимошенко Тетяна Олегівна
47 Пилипюк Анна 11-В ІІІ місце Тимошенко Тетяна Олегівна
Правознавство
48 Власюк Олена 11-Б ІI місце Скачко Олена Василівна
49 Лужняк Тамара 9-Б ІІ місце Тархова Ольга Михайлівна
50 Сорокін Сергій 11-Є ІІ місце Бекас Андрій Леонідович
51 Мощанець Андрій 9-В ІІІ місце Бекас Андрій Леонідович
Російська мова та література
52 Павлюк Світлана 9-Д І місце Паюк Олена Василівна
53 Вайвала Єлизавета 9-Б ІІІ місце Турик Валентина Олександрівна
54 Бригадир Валерія 10-Є ІІІ місце Єсієва Ніна Порфирівна
55 Качур Артем 9-Є
ІІІ місце Єсієва Ніна Порфирівна
Фізика
56 Корбіна Віолета 7-Г ІІ місце Поляк Сіма Юхимівна
57 Попик Вадим 9-Б ІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
58 Жилко Андрій 10-Б ІІ місце Поляк Сіма Юхимівна
59 Киливник Андрій 10-Б ІІ місце Поляк Сіма Юхимівна
60 Василенко Максим 11-Б ІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
61 Рутковський Максим 11-Б ІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
62 Савчук Денис 7-Б ІІІ місце Насідач С.Д
63 Бродська Софія 8-Б ІІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
64

Кучма Артем

8-Б ІІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
65 Войталюк Назар 8-Б ІІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
66 Вайвала Єлизавета 9-Б ІІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
67 Щепін Вадим 10-Б ІІІ місце Поляк Сіма Юхимівна
68 Гундіна Анна 10-Б ІІІ місце Поляк Сіма Юхимівна
69 Буйницький Владислав 11-Б ІІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
70 Мазурок Микола 11-Б ІІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
71 Яценко Іван 11-Б ІІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
Математика
72 Кузьмак Назарій 7-А
ІІ місце Пілявська Тетяна Володимирівна
73 Матущак Михайло 7-Д
ІІ місце Бекас Вікторія Анатоліївна
74 Кучма Артем 8-Б ІІ місце Коцемір Лариса Миколаївна
75 Войталюк Назар 8-Б ІІ місце Коцемір Лариса Миколаївна
76 Степанов Антон 8-Б ІІ місце

Коцемір Лариса Миколаївна

77 Іщук Олександра 9-Б ІІ місце Ботнарюк Світлана Георгіївна
78 Киливник Андрій 10-Б ІІ місце Гулевата Анжеліка Вікторівна
79 Назарчук Ірина 10-Б ІІ місце Гулевата Анжеліка Вікторівна
80 Рутковський Максим 11-Б ІІ місце

Пілявська Тетяна Володимирівна

81 Болюх Катерина 11-Б ІІ місце

Пілявська Тетяна Володимирівна

82 Гончар Андрій 6-А ІІІ місце

Ботнарюк Світлана Георгіївна

83 Яковишин Артем 7-Д ІІІ місце Бекас Вікторія Анатоліївна
84 Гуллер Єгор 7-Д ІІІ місце Бекас Вікторія Анатоліївна
85 Віт Владислав 9-Б ІІІ місце

Ботнарюк Світлана Георгіївна

86 Борисевич Олексій 9-Б ІІІ місце

Ботнарюк Світлана Георгіївна

87 Якимчук Вікторія 9-Б ІІІ місце Ботнарюк Світлана Георгіївна
88 Щепін Вадим 10-Б ІІІ місце Гулевата Анжеліка Вікторівна
89 Юрчишена Іванна 10-Б ІІІ місце Гулевата Анжеліка Вікторівна
90 Кімпаєв Артем 10-Б ІІІ місце Гулевата Анжеліка Вікторівна
91 Каплун Борис 10-Б ІІІ місце Гулевата Анжеліка Вікторівна
Біологія
92 Напрасніков Олександр 10-А І місце Гаєцька Людмила Пилипівна
93 Прилепа Роман 11-А І місце

Григорчук Оксана Володимирівна

94 Мазур Марина 8-А ІІ місце Гаєцька Людмила Пилипівна
95 Войнаровська Анастасія 9-А ІІ місце Григорчук Оксана Володимирівна
96 Мусін Олексій 10-А ІІ місце Гаєцька Людмила Пилипівна
97 Хорощенюк Антон 10-А ІІ місце Гаєцька Людмила Пилипівна
98 Семушина Тетяна 10-А ІІ місце Гаєцька Людмила Пилипівна
99 Медведюк Дмитро 9-А ІІІ місце Григорчук Оксана Володимирівна
100 Борисова Ірина 10-А ІІІ місце Гаєцька Людмила Пилипівна
101 Мельник Олександр 10-А ІІІ місце Гаєцька Людмила Пилипівна
102 Котоній Лілія 11-А ІІІ місце Григорчук Оксана Володимирівна
103 Киливник Богдан 11-В ІІІ місце Григорчук Оксана Володимирівна
Аст рономія
104 Щерба Оксана 11-Б ІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
105 Дзюбій Катерина 10-Б ІІІ місце Поляк Сіма Юхимівна
106 Каплун Борис 10-Б ІІІ місце Поляк Сіма Юхимівна
107 Юрчишена Іванна 10-Б ІІІ місце Поляк Сіма Юхимівна
108 Мазурок Микола 11-Б ІІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
109 Яценко Іван 11-Б ІІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
110 Рига Дмитро 11-Б ІІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович

Пси хологія
111 Горецька Єлизавета 11-Д І місце Башкірцева Тамара Андріївна
113 Полянська Катерина 11-А ІІІ місце Ковальчук Лариса Ростиславівна
114 Гнатюк Олена 11-А ІІІ місце Ковальчук Лариса Ростиславівна



Шевченко Катерина

Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81