Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

PDFPrint

В І Т А Є М О !

Переможців і призерів ІI етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт МАН

Прізвище, ім’я   учня

Клас

Місце

Секція

Науковий керівник

Учитель з базової дисципліни

1 Юруть Карина 9-Є 1 Педагогіка Кравчик Наталія Василівна Кравчик Людмила Францівна
2 Кизима Катерина 11-Б 2 Інтернет-технології та WEB-дизайн Локазюк Зоя Дмитрівна Гулевата Анжеліка Вікторівна
3 Шевчук Анастасія 11-А 2 Охорона довкілля та раціональне природокористування Новченкова Катерина Дмитрівна Новченкова Катерина Дмитрівна
4 Кучерук Аліна 11-В 3 Кліматологія та метеорологія Бочко Ілона Іванівна Бочко Марія Іванівна


В І Т А Є М О !

Переможців і призерів І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт МАН

Прізвище, ім’я   учня

Клас

Місце

Секція

Науковий керівник

Учитель з базової дисципліни

1

Демчук Павло

11-Б

1

Правознавство

Тархова Ольга Михайлівна

Бекас Андрій Леонідович

 

2

Кучерук Аліна

11-В

1

Кліматологія та метеорологія

Бочко Ілона Іванівна

Бочко Марія Іванівна

3

Киливник Богдан

10-В

1

Медицина

Гаєцька Людмила Пилипівна

Ливадна Йосипа Йосипівна

4

Юруть Карина

9-Є

1

Педагогіка

Кравчик Наталія Василівна

Кравчик Людмила Францівна

5

Кизима Катерина

11-Б

1

Інтернет-техноглогії та WEB-дизайн

Локазюк Зоя Дмитрівна

Гулевата Анжеліка Вікторівна

6

Овсяннікова Віалєна

11-А

1

Агрономія

Новченкова Катерина Дмитрівна

Новченкова Катерина Дмитрівна

7

Шевчук Анастасія

11-А

1

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Новченкова Катерина Дмитрівна

Новченкова Катерина Дмитрівна


8

Іванюк Максим

11-В

1

Математичне моделювання

Бейдерман Броніслава Володимирівна

Бейдерман Броніслава Володимирівна

9

Котоній Лілія

10-А

2

Філософія

Рибак Тетяна Леонідівна

Рибак Тетяна Леонідівна


10

Царалуга Ірина

8-В

2

Українська мова

Ковпак Лідія Володимирівна

Ковпак Лідія Володимирівна

11

Шептицька Анастасія

10-В

2

Географія

Бочко Марія Іванівна

Бочко Марія Іванівна

12

Горошкевич Володимир

10-Б

2

Мистецтвознавство

Гнатко Анатолій Іванович

Левандовська Ліна Іванівна

13

Демчук Павло

11-Б

2

Екологія

Гаєцька Людмила Пилипівна

Гаєцька Людмила Пилипівна

14

Тіхоплав Олена

11-В

2

Валеологія

Григорчук Оксана Володимирівна

Гаєцька Людмила Пилипівна

15

Потапчук Анастасія

11-В

2

Фінанси

Насідач Наталія Василівна

Бейдерман Броніслава Володимирівна

16

Рутковський Максим

10-Б

2

Електроніка та приладобудування

Рудинська Наталія Вікторівна

Пілявська Тетяна Володимирівна

17

Назарчук Ірина

9-Б

2

Англійська мова

Патицька Алла Петрівна

Патицька Алла Петрівна

18

Коцемір Олена

9-Є

2

Технології

Кравчик Наталія Василівна

Коцемір Лариса Миколаївна

19

Мельник Дмитро

10-Д

2

Українська література

Шпилюк Алла Миколаївна

Шпилюк Алла Миколаївна

20

Пилипюк Анна

10-В

2

Українська література

Шпилюк Алла Миколаївна

Шпилюк Алла Миколаївна

21

Рутковський Максим

10-Б

2

Прикладна математика

Пілявська Тетяна Володимирівна

Пілявська Тетяна Володимирівна

22

Дзьоба Людмила

11-А

2

Валеологія

Новченкова Катерина Дмитрівна

Новченкова Катерина Дмитрівна

23

Дикунець Вікторія

11-Б

2

Психологія

Башкірцева Тамара Андріївна

Бекас Андрій Леонідович

24

Машталер Марина

11-Є

3

Англійська мова

Ігнатова Ольга Вікторівна

Максімов Євген Леонідович

25

Богач Ірина

11-Є

3

Історичне краєзнавство

Рибак Тетяна Леонідівна

Рибак Тетяна Леонідівна

26

Дубова Олеся

11-Є

3

Мистецтвознавство

Скорик Світлана Борисівна

Кравчик Людмила Францівна

27

Жилко Андрій

9-Б

3

Математика

Поташнік Олександр Аркадійович

Поташнік Олександр Аркадійович


28

Щепін Вадим

9-Б

3

Математика

Поташнік Олександр Аркадійович

Поташнік Олександр Аркадійович

29

Шевченко Катерина

10-В

3

Географія

Бочко Марія Іванівна

Бочко Марія Іванівна

30

Туржанська Наталія

10-В

3

Кліматологія

Бочко Марія Іванівна

Бочко Марія Іванівна

31

Свідерська Катерина

10-А

3

Медицина

Григорчук оксана Володимирівна

Григорчук оксана Володимирівна

32

Смолінська Вікторія

11-Б

3

Мікро та макроекономіка

Насідач Наталія Василівна

Гулевата Анжеліка Вікторівна

33

Даньковська Віта

11-Є

3

Російська література

Єсієва Ніна Порфиріївна

Єсієва Ніна Порфиріївна

34

Щерба Оксана

10-Б

3

Фольклористика

Левандовська Ліна Іванівна

Левандовська Ліна Іванівна

35

Винник Сергій

11-А

3

Всесвітня історія

Бекас Андрій Леонідович

Бекас Андрій Леонідович

36

Ускова Олена

10-Д

3

Психологія

Смолінська Оксана Анатоліївна

Тархова Ольга Михайлівна

37

Казімова Вікторія

10-Д

3

Психологія

Ковальчук Лариса Ростиславівна

Тархова Ольга Михайлівна

Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81