Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

PDFPrint

Вітаємо!!!

Призера (Диплом ІІІ ступеню)  ІV Всеукраїнського етапу олімпіад з базових дисциплін

2012-2013 н.р.

з обслуговуючої праці

Жернову Аріну та її наставника Скорик Світлану Борисівну!!!

 

 

Вітаємо!

Призери ІIІ (обласного) етапу олімпіад з базових дисциплін 2012-2013 н.р.

ПІБ учня

Клас

Місце

Вчитель-тренер

Математика

1.

Войталюк Назар

7-А

І місце

Коцемір Лариса Миколаївна

2.

Коцемір Назарій

11-Б

І місце

Гулевата Анжеліка Вікторівна

3.

Паюк Ірина

11-Б

ІІІ місце

Гулевата Анжеліка Вікторівна

Біологія

4.

Демчук Павло

11-Б

ІІ місце

Гаєцька Людмила Пилипівна

Історія

5. Гриневич Марина
11-В ІІІ місце

Бекас Андрій Леонідович

Економіка

6. Басун Вікторія
9-В ІІІ місце

Насідач Наталія Василівна

Інформатика

7. Трофанюк Олексій 9-Б
ІІ місце Локазюк Зоя Дмитрівна
Хімія
8. Бобровник Андрій
11-А ІІ місце Новченкова Катерина Дмитрівна
9. Напрасніков Олександр
9-А ІІ місце Новченкова Катерина Дмитрівна
Екологія
10. Демчук Павло
11-Б ІI місце Гаєцька Людмила Пилипівна
Правознавство
11. Демчук Павло 11-Б ІI місце Бекас Андрій Леонідович
Фізика
12. Вайвала Єлизавета 8-Б ІI місце Мойсеєнко Іван Миколайович
13. Щепін Вадим 11-Б ІІ місце Поляк Сіма Юхимівна
Географія
14. Попик Вадим 8-Б ІІ місце Михайленко Ніна Степанівна
15. Шевченко Катерина 10-Б ІІІ місце Бочко Марія Іванівна
16 Жернова Аріна 8-Б І місце Скорик Світлана Борисівна

Призери ІІ (міського) етапу олімпіад з базових дисциплін 2012-2013 н.р.

ПІБ учня

Клас

Місце

Вчитель-тренер

Математика

1.

Коцемір Назарій

11-Б

І місце

Гулевата А.В.

2.

Войталюк Назар

7-А

ІІ місце

Коцемір Л.М.

3.

Борисевич Олексій

7-Б

ІІ місце

Поташнік О.А.

4.

Іщук Олександра

8-Б

ІІ місце

Ботнарюк С.Г.

5.

Попик Вадим

8-Б

ІІ місце

Ботнарюк С.Г.

6.

Киливник Андрій

9-Б

ІІ місце

Поташнік О.А.

7.

Рига Дмитро

10-Б

ІІ місце

Пилявська Т.В.

8.

Паюк Ірина

11-Б

ІІ місце

Гулевата А.В.

9.

Люба Ангеліна

11-Б

ІІ місце

Гулевата А.В.

10.

Кучма Артем

7-А

ІІІ місце

Коцемір Л.М.

11.

Вайвала Єлизавета

8-Б

ІІІ місце

Ботнарюк С.Г.

12.

Мощанець Андрій

8-Б

ІІІ місце

Ботнарюк С.Г.

13.

Буйницький Владислав

10-Б

ІІІ місце

Пилявська Т.В.

14.

Болюх Катерина

10-Б

ІІІ місце

Пилявська Т.В.

15.

Подокопна Олеся

11-Б

ІІІ місце

Гулевата А.В..

16.

Білик Юлія

11-Б

ІІІ місце

Гулевата А.В..

17.

Демчук Павло

11-Б

ІІІ місце

Гулевата А.В.

Біологія

18.

Киливник Богдан

11-Б

І  місце

Григорчук О.В.

19.

Напрасніков Олександр

9-А

ІІ  місце

Гаєцька Л.П.

20.

Котоній Лілія

10-А

ІІ місце

Григорчук О.В.

21.

Крук Ігор

10-А

ІІ місце

Григорчук О.В.

22.

Демчук Павло

11-Б

ІІ місце

Гаєцька Л.П.

23.

Якобчук Анна

11-А

ІІ місце

Гаєцька Л.П.

24.

Кордас Олександра

11-А

ІІ місце

Гаєцька Л.П.

25.

Дацков Валерій

9-А

ІІІ місце

Гаєцька Л.П.

26.

Прилепа Роман

10-А

ІІІ місце

Гаєцька Л.П.

27.

Бобровник Андрій

11-А

ІІІ місце

Гаєцька Л.П.

Історія України

28. Власюк Олена 9-В І місце

Скачко О.В.

29. Томашевський Володимир 9-Б ІІ місце

Тархова О.В.

30. Щерба Оксана 10-Б ІІ місце

Рибак Т.Л.

31. Демчук Павло 11-Б ІІ місце

Бекас А.Л.

32. Гриневич Марина 11-В ІІ місце

Бекас А.Л.

33. Попик Вадим 8-Б ІІІ місце

Тархова О.В.

34. Гуменюк Владислав 9-Б ІІІ місце

Тархова О.В.

35. Навроцька Анастасія 10-Д ІІІ місце

Тархова О.В.

36. Даньковська Віта 11-Є ІІІ місце

Рибак Т.Л.

37. Винник  Сергій 11-А ІІІ місце

Бекас А.Л.

38. Грищук Олеся 11-Є ІІІ місце

Рибак Т.Л.

Економіка

39. Басун Вікторія 9-В І місце

Насідач Н.В.

40. Савчук Віталій 11-В ІІІ місце

Насідач Н.В.

41. Пилипюк Ганна 10-В ІІІ місце

Насідач Н.В.

42. Другак Наталія 11-В ІІІ місце

Насідач Н.В.

Українська мова та література

43. Павлюк Світлана 8-Д ІІ місце

Ковпак Л.В.

44. Іщук Олександра 8-Б ІІ місце

Шпилюк А.М.

45. Чолій Анастасія 7-А ІІІ місце

Карачун М.І.

46. Панчук Дмитро 9-Є ІІІ місце

Кравчик Л.Ф.

47. Щерба Оксана 10-Б ІІІ місце

Левандовська Л.І.

48. Афонч Марина 10-А ІІІ місце

Сестрова О.В..

49. Мельник Дмитро 10-Д ІІІ місце

Шпилюк А.М.

50. Паюк Ірина 11-Б ІІІ місце

Кравчик Л.Ф.

51. Білик Юлія 11-Б ІІІ місце

Кравчик Л.Ф.

Інформатика

52 Трофанюк Олексій Богданович 9-Б І місце

Локазюк Зоя Дмитрівна

53 Рутковський Олексій Вячеславович 10-Б І місце

Рудинська Наталія Вікторівна

54 Жилко Андрій Олександрович 9-Б ІІІ місце

Локазюк Зоя Дмитрівна

55 Горбатюк Микола Юрійович 9-Б ІІІ місце

Локазюк Зоя Дмитрівна

56 Дюг Сергій Сергійович 9-Б ІІІ місце

Рудинська Наталія Вікторівна

Інформаційні технології

57 Березовська Каріна 9-Б ІІІ місце

Локазюк Зоя Дмитрівна

58 Рутковський Олексій Вячеславович 10-Б ІІІ місце

Рудинська Наталія Вікторівна

59 Дюг Сергій Сергійович 10-Б ІІІ місце

Рудинська Наталія Вікторівна

60
Кирилюк Олександр 10-Б ІІІ місце

Рудинська Наталія Вікторівна

Обслуговуюча праця

61 Жирнова Аріна Олександрівна 8-Б І місце Скорик Світлана Борисівна
62 Іщук Олександра Олександрівна 8-Б ІІ місце Скорик Світлана Борисівна
63 Навроцька Анастасія Анатоліївна 10-Д ІІ місце Єрмілова Тетяна Іванівна
64 Долобанько Анастасія Олександрівна 10-В ІІ місце Єрмілова Тетяна Іванівна
65 Кропивницький Віктор Віталійович 9-В ІІІ місце Волошин Віктор Михайлович
Хімія
66 Напрасніков Олександр Олександрович 9-А І місце Новченкова Катерина Дмитрівна
67 Бобровнік Андрій Андрійович 11-А І місце Новченкова Катерина Дмитрівна
68 Кучма Артем Борисович 7-А ІІ місце Ливадна Йосипа Йосипівна
69 Бобир Валентин Павлович 8-А ІІ місце Новченкова Катерина Дмитрівна
70 Семушина Тетяна Андріївна 9-А ІІ місце Новченкова Катерина Дмитрівна
71 Котоній Лілія Валентинівна 10-А ІІ місце Ливадна Йосипа Йосипівна
72 Войталюк Назар Володимирович 7-А ІІІ місце Ливадна Йосипа Йосипівна
73 Войнаровська Анастасія Валеріївна 8-А ІІІ місце Новченкова Катерина Дмитрівна
74 Киливник Богдан Олегович 10-В ІІІ місце Ливадна Йосипа Йосипівна
75 Прилепа Роман Вікторович 10-А ІІІ місце Ливадна Йосипа Йосипівна
76 Овсяннікова Віалєна Валеріївна 11-А ІІІ місце Новченкова Катерина Дмитрівна
Екологія
77 Демчук Павло Володимирович 11-Б І місце Гаєцька Людмила Пилипівна
78 Філюрська Олександра Сергіївна 11-А ІІІ місце Федорчук Наталія Володимирівна
Німецька мова
79 Саблук Катерина 9-Є І місце Ярова Світлана Анатоліївна
Англійська мова
80 Ніколаєнко Ірина 8-Б ІІІ місце Ігнатова Ольга Вікторівна
81 Петращук Анастасія 9-Б ІІІ місце Гречаник Людмила Анатоліївна
82 Назарчук Ірина 9-Б ІІІ місце Патицька Алла Петрівна
83 Яценко Іван 10-Б ІІІ місце Патицька Алла Петрівна
84 Гуллер Максим 10-Б ІІІ місце Патицька Алла Петрівна
Правознавство
85 Демчук Павло Володимирович 11-Б І місце Бекас Андрій Леонідович
86 Пачевський Костянтин Володимирович 9-Б ІІІ місце Тархова Ольга Михайлівна
87 Богач Ірина Андріївна 11-Є ІІІ місце Рибак Тетяна Леонідівна
Педагогіка і психологія
88 Тіхоплав Олена Олегівна 11-В ІІ місце Ковальчук Лариса Ростиславівна
89 Машталер Марина Юріївна 11-Є ІІІ місце Ковальчук Лариса Ростиславівна
90 Дикунець Вікторія Вікторівна 11-Є ІІІ місце Башкірцева Тамара Андріївна
91 Даньковська Віта Юріївна 11-Є ІІІ місце Ковальчук Лариса Ростиславівна
Російська мова та література
92 Машталер Марина Юріївна 11-Є І місце Єсієва Ніна Порфирівна
93 Кудрук Діана 9-Є ІІ місце Єсієва Ніна Порфирівна
94 Кучер Артем 10-Б ІІ місце Паюк Олена Василівна
95 Даньковська Віта Юріївна 9-Є
ІІІ місце Єсієва Ніна Порфирівна
96 Гуллер Максим
10-Б
ІІІ місце Паюк Олена Василівна
Фізика
97 Вайвала Єлизавета 8-Б І місце Мойсеєнко Іван Миколайович
98 Кучма Артем 7-А ІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
99 Іщук Олександра 8-Б ІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
100 Петращук Анастасія 9-Б ІІ місце Поляк Сіма Юхимівна
101 Щепін Вадим 9-Б ІІ місце Поляк Сіма Юхимівна
102 Рига Дмитро 10-Б ІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
103 Войталюк Назар 7-А ІІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
104 Попик Вадим 8-Б ІІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
105 Ткач Михайло 9-Б ІІІ місце Поляк Сіма Юхимівна
106 Жилко Андрій 9-Б ІІІ місце Поляк Сіма Юхимівна
107 Руссу Володимир 9-Б ІІІ місце Поляк Сіма Юхимівна
108 Щерба Оксана 10-Б ІІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
109 Рудковський Максим 10-Б ІІІ місце Мойсеєнко Іван Миколайович
110 Онищу Любов 11-Б ІІІ місце Поляк Сіма Юхимівна
111 Паюк Ірина 11-Б ІІІ місце Поляк Сіма Юхимівна
Фізична культура
112 Смолінська Вікторія 11-Б ІІІ місце Михальчук Микола Петрович
113 Кришталь Олександр 11-В ІІІ місце Козловський Михайло Миколайович
Географія
114 Шевченко Катерина 10-В І місце Бочко Марія Іванівна
115 Попик Вадим 8-Б ІІ місце Михайленко Ніна Степанівна
116 Мощанець Андрій 8-В ІІІ  місце Михайленко Ніна Степанівна
Астрономія



ІІІ місце Локазюк Зоя Дмитрівна

Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81