Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

PDFPrint

Призери Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Вітаємо Аліну Голуб, ученицю 11-В класу, та Світлану Борисівну Скорик із ІІІ місцем на Всеукраїнській олімпіаді з обслуговуючої праці!

Вітаємо Сергія Білозора, учня 10-В класу, та Наталю Василівну Насідач із ІІІ місцем на Всеукраїнській олімпіаді з економіки!

Призери ІІІ (обласного) етапу олімпіад з базових дисциплін 2010-2011 н.р.


З обслуговуючої праці:

1.

Голуб Аліна

11-В

І місце

Скорик С.Б.

2.

Шевчук Анастасія

9-Б

І місце

Скорик С.Б.

З економіки:

3.

Білозор Сергій

10-В

ІI місце

Насідач Н.В.

Призери ІІ(міського) етапу олімпіад з базових дисциплін

2010-2011 н.р.


З обслуговуючої праці:

1.

Голуб Аліна

11-В

І місце

Скорик С.Б.

2.

Шевчук Анастасія

9-Б

І місце

Скорик С.Б.

3.

Маліновська Юлія

8-Б

ІІ місце

Єрмілова Т.І.

З технічної праці:

4.

Волошин Василь

10-Б

ІІ місце

Гнатко А. І.

5.

Демчук Павло

9-Б

ІІ місце

Гнатко А. І.

6.

Рудковський Максим

8-Б

ІІІ місце

Волошин В.М.

З української мови та літератури:

7.

Паюк Ірина

9-Б

І місце

Кравчик Л.Ф.

8.

Михайлова Валерія

10-Б

І місце

Сестрова О.В.

9.

Бордіженко Ольга

11-А

І місце

Сестрова О.В.

10.

Петрина Лілія

11-Б

ІІ місце

Левандовська Л.І.

11.

Щерба Оксана

8-Б

ІІІ місце

Левандовська Л.І.

12.

Волинська  Ірина

8-Д

ІІІ місце

Шпилюк А.М.

13.

Білик Юлія

9-Б

ІІІ місце

Кравчик Л.Ф.

14.

Коваль Оксана

10-Б

ІІІ місце

Сестрова О.В.

З історії:

15.

Гаврилюк Владислав

10-В

ІІ місце

Бекас А.Л.

16.

Мороз Андрій

8-Д

ІІ місце

Тархова О.М.

17.

Бурий Владислав

11-Б

ІІ місце

Скачко О.В.

18.

Даньковська Віта

9-Б

ІІ місце

Луценко В.В.

19.

Мороз Тарас

10-В

ІІІ місце

Бекас А.Л.

20.

Котоній Лілія

8-А

ІІІ місце

Рибак Т.Л.

З основ правознавства:

21.

Мороз Тарас

10-В

І місце

Бекас А.Л.

22.

Терлич Андрій

11-В

ІІІ місце

Скачко О.В.

23.

Богач Ірина

9-Є

ІІІ місце

Рибак Т.Л.

З англійської мови:

24.

Бурий Владислав

11-Б

ІІ місце

Лабай О.В.

25.

Хлімоненко Богдан

10-Б

ІІІ місце

Ігнатова О.В.

26.

Бресь Анастасія

9-Є

ІІІ місце

Максімов  Є.Л.

27.

Корбіна Валерія

11-Б

ІІІ місце

Максімов  Є.Л.

28.

Пивовар Марія

11-Б

ІІІ місце

Максімов  Є.Л.

З російської мови:

29.

Ткачук Ольга

9-Є

ІІ місце

Єсієва Н.П.

30.

Михайлова Валерія

10-Б

ІІ місце

Березовська С.І.

31.

Логінова Євгенія

11-В

ІІ місце

Березовська С.І.

32.

Чорний Микита

10-Б

ІІІ місце

Єсієва Н.П.

З біології:

33.

Бордіженко Ольга

11-А

ІІ місце

Гаєцька Л.П.

34.

Гаврилюк Владислав

10-В

ІІ місце

Андрієнко Л.С.

35.

Бобровник Андрій

9-А

ІІІ місце

Гаєцька Л.П.

36.

Демчук Павло

9-Б

ІІІ місце

Гаєцька Л.П.

37.

Смолінська Вікторія

9-Б

ІІІ місце

Гаєцька Л.П.

38.

Тихоплав Олена

9-В

ІІІ місце

Григорчук О.В.

39.

Кукурудза Ілля

9-А

ІІІ місце

Гаєцька Л.П.

40.

Поляк Роман

11-А

ІІІ місце

Гаєцька Л.П.

З екології:

41.

Матеюк Юлія

10-Д

ІІ місце

Гаєцька Л.П.

З географії і краєзнавства:

42.

Киливник Богдан

8-В

ІІ місце

Бочко М.І.

43.

Шевченко Катерина

8-В

ІІІ місце

Бочко М.І.

44.

Богун Олег

10-Д

ІІІ місце

Михайленко Н.С.

45.

Урсол Віталій

10-В

ІІІ місце

Михайленко Н.С.

З інформатики та обчислювальної техніки:

46.

Петрук Дмитро

10-Б

ІІ місце

Локазюк З.Д.

47.

Жилко Андрій

7-Б

ІІ місце

Локазюк З.Д.

48.

Галєєва Любов

11-В

ІІІ місце

Локазюк З.Д.

49.

Рудковський Максим

8-Б

ІІІ місце

Рудинська Н.В.

50.

Трофанюк Олексій

7-Б

ІІІ місце

Локазюк З.Д.

З математики:

51.

Коваль Оксана

10-Б

І місце

Ботнарюк С.Г.

52.

Коцемір Назарій

9-Б

ІІ місце

Гулевата А.В.

53.

Ковтанюк Анна

8-Б

ІІ місце

Гулевата А.В.

54.

Мельник Надія

6-А

ІІ місце

Гулевата А.В.

55.

Трофанюк Олексій

7-Б

ІІ місце

Ботнарюк С.Г.

56.

Горбатюк Микола

7-Г

ІІІ місце

Поташнік О.А.

57.

Тарашевська Вікторія

10-Б

ІІІ місце

Ботнарюк С.Г.

58.

Люба Ангеліна

9-Б

ІІІ місце

Гулевата А.В.

59.

Подокопна Олеся

9-Б

ІІІ місце

Гулевата А.В.

60.

Білозор Сергій

10-В

ІІІ місце

Ботнарюк С.Г.

61.

Попик Вадим

6-А

ІІІ місце

Гулевата А.В.

З фізики:

62.

Тарашевська Вікторія

10-Б

І місце

Мойсеєнко І.М.

63.

Ковтанюк Анна

9-Б

ІІ місце

Поляк С.Ю.

64.

Коваль Оксана

10-Б

ІІ місце

Мойсеєнко І.М.

65.

Олійник Павло

10-Б

ІІ місце

Мойсеєнко І.М.

66.

Щерба Оксана

8-Б

ІІІ місце

Мойсеєнко І.М.

67.

Коцемір Назарій

9-Б

ІІІ місце

Поляк С.Ю.

68.

Демчук Павло

9-Б

ІІІ місце

Поляк С.Ю.

69.

Кулик Олександр

11-Б

ІІІ місце

Поляк С.Ю.

70.

Михайлова Валерія

10-Б

ІІІ місце

Мойсеєнко І.М.

71.

Петрина Лілія

11-Б

ІІІ місце

Поляк С.Ю.

72.

Петрук Дмитро

10-Б

ІІІ місце

Мойсеєнко І.М.

73.

Білозор Сергій

10-В

ІІІ місце

Поляк С.Ю.

74.

Андрушко Катерина

11-Б

ІІІ місце

Поляк С.Ю.

З астрономії:

75.

Кулик Олександр

11-Б

ІІ місце

Поляк С.Ю.

76.

Андрушко Катерина

11-Б

ІІ місце

Поляк С.Ю.

З основ економіки:

77.

Другак Наталія

9-В

ІІ місце

Насідач Н.В.

78.

Білозор Сергій

10-В

ІІ місце

Насідач Н.В.

79.

Іванюк Максим

9-В

ІІІ місце

Насідач Н.В.

80.

Савчук Віталій

9-В

ІІІ місце

Насідач Н.В.

81.

Урсол Віталій

10-В

ІІІ місце

Насідач Н.В.

З хімії:

82.

Бордіженко Ольга

11-А

ІІ місце

Новченкова К.Д.

83.

Навроцька Анастасія

8-Д

ІІ місце

Ливадна Й.Й.

84.

Бобровник Андрій

9-А

ІІІ місце

Бреза С.В.

85.

Куржій Наталія

11-А

ІІІ місце

Новченкова К.Д.

86.

Стахова Галина

10-Д

ІІІ місце

Ливадна Й.Й.

87.

Крук Ігор

8-Б

ІІІ місце

Ливадна Й.Й.

З психології та педагогіки:

88.

Бордіженко Ольга

11-А

ІІ місце

Ковальчук Л.Р.

89.

Лошатецька Ольга

11-В

ІІ місце

Смолінська О.А.

90.

Тюсніна Ксенія

11-А

ІІІ місце

Смолінська О.А.

91.

Закриницька Анастасія

11-А

ІІІ місце

Смолінська О.А.

92.

Кандаловська Марія

11-А

ІІІ місце

Башкірцева Т.А.

Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81